Roman I
11.01.11,14:05
Vie mi prosim vas niekto povedat ake su dalsie spravcovske spolocnosti okrem TT-Komfortu v Trnave? Pripadne odporucit niektoru? Dakujem
Margita K.
11.01.11,15:49
doporučila by som Vám fy SPRAVBYT, p. Surovú Ľubicu. bližšie ino ss
Mária27
11.01.11,15:56
Naša poradáčka lubica_02 je myslím z Trnavy a je šikovná! Skontaktuj sa s ňou.
lubica_02
11.01.11,17:17
Ďakujem, Mária.
Halli
11.01.11,20:11
Naša poradáčka lubica_02 je myslím z Trnavy a je šikovná! Skontaktuj sa s ňou.

Súhlasím, niet nad dobré referencie, som rada, že je Ľubka medzi nami ;) a že robí prácu, ktorú :
kto nezažije - neuverí ;):)
lubica_02
11.01.11,20:21
Halli - ďakujem, zajtra pôjdem tanečným krokom do práce - cmuk
kolariko
12.01.11,07:27
tiež Vám doporučujem sa skontaktovať s Ľubkou, je to človek, ktorému sa dá veriť, má skúsenosti, prax a hlavne vie veľmi dobre o čom to správcovsto na Slovensku je a o čom by malo byť. Pokiaľ Vám záleží na Vašom dome a vašich peniazoch, túžite mať vo veciach poriadok, tak by som Vám ju vrelo doporučovala.
Halli
12.01.11,08:39
tiež Vám doporučujem sa skontaktovať s Ľubkou, je to človek, ktorému sa dá veriť, má skúsenosti, prax a hlavne vie veľmi dobre o čom to správcovsto na Slovensku je a o čom by malo byť. Pokiaľ Vám záleží na Vašom dome a vašich peniazoch, túžite mať vo veciach poriadok, tak by som Vám ju vrelo doporučovala.

kolariko , takých ľudí ako ty na Slovensku viac a hneď by sa nám ľahšie žilo. ;):)
Na Slovensku sa len nadáva, frfle, osočuje,.....pochvala je akoby tabu, keď sa niečo podarí, ťažko sa to derie ľudom cez zuby , aby pochválili, poďakovali...ale keď niečo nevýjde tak si veľmi radi mnohí kopnú. Chvalabohu aj ja mám okolo seba ľudí, ktorí mi tú energiu dodávajú ;) Takže pekne si to napísala. Ľubka bude mať určite hneď krajší deň. ;)
lubica_02
12.01.11,20:29
tiež Vám doporučujem sa skontaktovať s Ľubkou, je to človek, ktorému sa dá veriť, má skúsenosti, prax a hlavne vie veľmi dobre o čom to správcovsto na Slovensku je a o čom by malo byť. Pokiaľ Vám záleží na Vašom dome a vašich peniazoch, túžite mať vo veciach poriadok, tak by som Vám ju vrelo doporučovala.
Ďakujem Jarka za tieto riadky, potešili, zohriali a hneď sa mi bude lepšie pracovať.