ACCNT
11.01.11,19:28
dobry den,

minule som si v obchode vsimol, ze na trhu je malo ponuk na alkohol so skutocnym ovocim...napr slivovica s kuskom slivky, hruskovica s kuskom hrusky,...
vidim tuto medzeru na trhu, kde by sa dalo vtesnat. kedze viem o recepte, kde sa do alkoholu pridava ovocie+..., tak ma napadlo, preco to nevyuzit. na trhu som tento alkohol este nevidel, chuti zevraj dobre(nepijem, tak neviem posudit) a vzhladom zaujme.

tak som si zbezne precital kazdy treti riadok v zakone 105/2004 o spotrebnej dani z liehu a 467/2002 o vyrobe a uvadzani liehu na trh a moc ma to nepotesilo co sa tam pise.
ak mam pravdu povedat, ja som si to predstavoval dost jednoducho-nakupim hotovy alkohol, pridam tam ingredience a hotovo. nic by som tam nepalil, tak co by malo byt na tom zlozite...

lenze v paragrafe 18 som si precital o podniku na vyrobu liehu-o teplotach a merani,....a ake zariadenia musi podnik mat... tak sa chcem spytat, neviete kolko by som potreboval penazi na rozbehnutie takehoto podniku?

a dalsia otazka, myslite si, ze ma tento napad nejaku sancu?

dakujem.
blavaciko
12.01.11,08:36
takyto alkohol ma napriklad gas-famililia v produktovom rade Spis Original...
nemyslim, ze ludia ju kupuju kvoli kusku hrusky vo flaske, ale kvoli chuti
ak dokazes konkurovat cenou a to velmi velmi, tak mozno by si mal sancu...

co sa tyka uvedenych paragrafov, nie je to az take zlozite ako sa ti zda, v podstate ti stacia kontrolne meradla zapecatene colnym uradom