frndzalica
12.01.11,00:09
Dobrý deň,

Mám malú firmu vyrábajúcu.... Na to aby som mohol začať vyrábať najviac ziskové produkty potrebujem kapitál 20.000€. Keďže podnikám len pol roka, neviem bankám vydokladovať dve daňové priznania, ale len jedno čo mi znemožnilo prístup k úveru. Zisk firmy je 4ciferná suma a vyrábame len časť z toho o čo majú odberatelia záujem (na ďalšie a práve tie najziskovejšie produkty potrebujeme stroje čo je investícia nad naše možnosti).

Pozor nehľadám spoločníka v pravom slova zmysle, pretože neponúkam podiel na zisku, ale fixné mesačné splátky. Pri 7 rokoch to vychádza na 385,94€ každý mesiac krát 84 = 32 418,55€, čiže zarobíte 12 418,55€. Zdroj výpočtu:
ekonomika.sme.sk/kalkulacky/uverova-kalkulacka.php?suma=20+000,00&urok=15,00&rok=7&interval=12&typ=po

Preferujem osobný kontakt. Zmenka podpísaná u notára je samozrejmosť. Ja to myslím seriózne vážne. Mne to ztrojnásobí obraty a Vám zarobí slušné peniaze. V prípade záujmu ma kontaktujte cez súkromnú správu.

Prajem pekný deň.
JUDr.Niko
23.01.11,22:07
Ja by som mal záujem.
profesional
24.01.11,08:28
Nepovolena inzercia a reklama. Tema by mala byt zmazana.
frndzalica
24.01.11,09:11
Ospravedlňujem sa za inzerciu. Ale reklamou sa to nazvať nedá, schválne som neuvádzal značku, čo vyrábame a pod.
jar88
24.01.11,09:52
Nepovolena inzercia a reklama. Tema by mala byt zmazana.
Prečo by podľa teba nemohla Porada poslúžiť aj takejto veci ?
Veď nadviazať kontakty je viac, ako užitočné.
Peacemaker11
24.01.11,09:54
suhlasim z jar88 malokto čita inzerciu...a ked hej tak len sem tam...
Composite
24.01.11,12:47
20 tis. €, kde za 7 rokov zarobím skoro 13 tis. €, je nič moc (9% za rok) a veľké riziko.

Od ľudí čo takto požičiavajú peniaze dostaneš 20 tis. €, ale za rok vrátiš 30 tis. € a to som povedal toho najlacnejšieho.
Tam sú min. 50% ročné marže.

A muselo by to byť na FO a nie na PO ani firmu.
Ja osobne by som na tom strácal a ľudia čo to robia tiež.

Takže skúsiť nejakú nebankovku. Prelízovať to cez inú bonitnú spoločnosť, či takúto spoločnosť kúpiť za 5 tis. €.
jar88
24.01.11,13:57
20 tis. €, kde za 7 rokov zarobím skoro 13 tis. €, je nič moc (9% za rok) a veľké riziko.


Tebe sa to nehodí, lebo zatiaľ vieš zarobiť viac.
--------------------
Ale ak si uvedomíš, že bežní ľudia majú v banke peniaze a defakto za ne nič nedostávajú (:Da povedal som 2,7 % p.a.:D) pritom treba počítať aj s nejakou infláciou, tak ponuka 15 % ročne, je vlastne päť násobok toho čo ponúkajú banky.
----------------------
Pritom banky požičiavajú podstatne drahšie peniaze. (nesledujem za koľko sú, ale predpokladám že od 12 do 15 až 17 %)
profesional
24.01.11,14:54
Pravidla su na to aby sa dodrziavali. A ak je na porade raz stanovene ze inzercia patri do casti inzercia a nie podnikanie, tak to tam patri. Alebo mas taky pocit ze ked bude podla teba efektivnejsie niekoho zabit tak ho proste zastrelis len preto lebo ist cestou dodrziavania istych pravidiel co platia pre teba sa ti nechce? Bez ohladu na to aky zly by bol ten zastreleny clovek...
frndzalica
25.01.11,08:08
20 tis. €, kde za 7 rokov zarobím skoro 13 tis. €, je nič moc (9% za rok) a veľké riziko.

Tak ale zober to aj z mojej strany. Keby som splácal šialený úrok 50% a viac, tak zo ziskov, ktoré vďaka tomu kapitálu nadobudnem by nebolo skoro nič. Pretože suma ktorú preplatím je skoro rovnaká sume ktorú vďaka tomu zarobím. V takom prípade by sa mi do toho neoplatilo ísť-viac roboty za žiaden zisk. To si radšej počkám rok. V tedy budem mať dve daňové priznania a potom s úverom v banke nebude najmenší problém.

Ale úver som chcel brať na mňa ako fyzickú osobu nie na s.r.o. (aj zo živnosti mám slušný prídem ale tiež ju nemám cez dva roky)

Nie každý tu môže posielať súkromné správy, takže dávam sem mail: m55@zoznam.sk
Jano24
25.01.11,08:15
Jedno príslovie hovorí: "Ak si chceš vyrobiť nepriateľa , požičaj mu peniaze.."
július-1
31.05.11,12:23
Keď je to ešte aktuálne mal by som záujem.
frndzalica
01.06.11,18:21
Keď je to ešte aktuálne mal by som záujem.

Je to ešte aktuálne, ale momentálne by mi viac pomohlo 15tis, pretože 20 mi je viac menej zbytočných, tak isto by mi pomohli ako 15 len s tým rozdielom, že by som viac preplatil. Ale ak je pre Vás zaujímavých len 20 môžme sa o tom porozprávať lepšie ako nič.

Napíšte mi na seba mail, prípadne mi napíšte na m55@zoznam.sk. Ďakujem.
július-1
02.06.11,11:48
Skúste napísať tel.kontakt keď tam napišem mail nepustí ma to odoslať.
frndzalica
02.06.11,13:42
tel.kontakt: 0949-558-439