ivka03
12.01.11,08:22
Dobry den,
potrebovala by som aktualne informacie , ako rychlo a pomerne lacno vybavit turistické víza do Ruska. Cestujeme tam v lete partia, bez cestovnej kancelarie.
Vopred dakujem za kazdu radu:)
misomiso
12.01.11,07:31
A co tak skusit Velvyslanectvo Ruskej Federacie? Alebo zeby v ruskych potravinach v Bratislave na Palisadach?
ivka03
12.01.11,10:05
A co tak skusit Velvyslanectvo Ruskej Federacie? Alebo zeby v ruskych potravinach v Bratislave na Palisadach?

Dakujem ti misomiso za cennu radu, ja som to doteraz hladala na Velvyslanectve Bulharskamimotemy
účtovník 007
12.01.11,10:28
misomiso
12.01.11,10:51
Dakujem ti misomiso za cennu radu, ja som to doteraz hladala na Velvyslanectve Bulharskamimotemy

Prepac, ale ak sa v celej skupine nenajde clovek, ktory vie, kde sa vybavuju viza, tak takejto skupine ludi rozhodne neodporucam cestu do krajiny, akou je Rusko.

Si tu nova, robis si z nas srandu takymito hlupymi otazkami a este stihnes byt aj drza.
ivka03
12.01.11,13:10
Dakujem Vam, aj toto mam uz nastudovane, my sme tu hladali niekoho, kto Rusko navstivil pred nedavnom a podal by nam aktualne informacie.
ivka03
12.01.11,13:16
Prepac, ale ak sa v celej skupine nenajde clovek, ktory vie, kde sa vybavuju viza, tak takejto skupine ludi rozhodne neodporucam cestu do krajiny, akou je Rusko.

Si tu nova, robis si z nas srandu takymito hlupymi otazkami a este stihnes byt aj drza.

Neviem ake hlupe otazky mas na mysli??? Rusko sme pred par rokmi navstivili, vtedy neboli potrebne viza, tak som myslela, ze nam tu nejaky cestovatel poradi... A cestu do tejto rozhodne odporucam, vratili sme sa zivi, zdravi (a drzi ;))
mirka71
28.04.11,06:05
neviem, ci to nie je neskoro, no my to riesime (prave teraz) cez vizaservis.sk
simonha
13.08.14,12:50
Ja cestujem do Ruska buduci tyzden a turisticke viza som si vybavovala cez http://vizaonline.sk/. Cez web som si ich objednala a prisli mi do cca 2 tyzdnov. Bezproblemove vybavenie a vsetko bolo v poriadku.
evita
13.08.14,13:35
My sme boli sami bez cestovky v Sankt Peterburgu v máji 2014 a vybavovala som cez: event-tourism. http://www.event-tourism.sk/index.php?lang=sk&menuleft=46. Do 10 dní, bez problémov som mala víza doma, ešte mi aj osobne volali, kedy mi to posielajú poštou a pod.