Juraj22
12.01.11,11:21
Pozdravujem,

potrebujem poradit ohladom softu pre MO predajnu. Mal by obsahovat jednoduche uctovnictvo, sklad, pokladna (kasa). Mal by byt jednoduchy, prehladny a nie drahy. Dakujem
Onko
12.01.11,12:11
Pozdravujem,

potrebujem poradit ohladom softu pre MO predajnu. Mal by obsahovat jednoduche uctovnictvo, sklad, pokladna (kasa). Mal by byt jednoduchy, prehladny a nie drahy. Dakujem

Pohoda Standard 264 € bez DPH
Juraj22
12.01.11,12:53
To je dost. Co tak Oberon. Moze mi niekto poradit ohladom tohoto softu? Niekto kto ho pouziva v predajni aj na pokladnu aj na sklad a ostatne. Dakujem
Pidgey
12.01.11,23:14
No, uz to tu bolo viac krat pretiasane, najlepsie je skusit si demo, v tomto pripade hlavne koli prostrediu, v ktorom sa bude "najpohodlnejsie" pracovat.
Osobne robim v Pohode, takze ju tiez odporucam.
Myslim ze riesit taketo ceny pri zriadovani predajne je to najmenej, cim nechcem povedat ze sa musi kupovat predrazeny program. Okrem toho, v Oberone, ako si teraz citam platis kazdy rok tu istu cenu, nakolko sa plati rocna licencie. Pri pohode mas zasa v dalsich rokoch iba servis,co je o cosi lacnejsie ako licencia Oberon (navratnost za cca 9 r, uff, ale stale sa bavime o cca 180€ rozdiel). Pohoda ma v tej cene plnsiu vybavu (mzdy, mozno aj ine agendy ?)
Juraj22
13.01.11,15:41
Niekde som cital, ze Amega je celkom dobry soft. Ma niekto skusenosti? Demo na sklad som skusal a celkom sa mi paci. Nemam moznost vyskusat demo na kasu lebo mi stale vypisuje, ze uz som mal licenciu a program sa vypne.