majus014
12.01.11,12:58
Dobrý deň,
práve vykonávam absolventskú prax a na ÚPSVaR v Trenčíne mi ju momentálne dali cez dohodu na 3 mesiace. Chcela by som vedieť či sa dá predĺžiť o 3 mesiace keďže zo zákona je to na 6 mesiacov alebo táto 3 mesačná mi platí ako jedna a už sa to nedá na žiadosť predĺžiť?
Ďakujem za odpoveď
veronikasad
12.01.11,12:29
Dobrý deň,
práve vykonávam absolventskú prax a na ÚPSVaR v Trenčíne mi ju momentálne dali cez dohodu na 3 mesiace. Chcela by som vedieť či sa dá predĺžiť o 3 mesiace keďže zo zákona je to na 6 mesiacov alebo táto 3 mesačná mi platí ako jedna a už sa to nedá na žiadosť predĺžiť?
Ďakujem za odpoveď
absolventská prax cez dohodu ? To je ako ?
Alebo máš súčasne podpísanú dohodu o vykonaní práce, alebo prac.činnosti ?
ilona
12.01.11,12:52
Ak je u Vás na úrade práce taký systém ako u nás,tak tie 3 mesiace prešli od tedy ako firma dala požiadavku a úrad ju za 3 mesiace schvaľoval, ale niekedy to zdôvodnia aj tým, že na 6 mesiacov dajú len ak je pravdepodobnosť že ťa vo firme zamestnajú na TPP.
majus014
12.01.11,18:37
absolventská prax cez dohodu ? To je ako ?
Alebo máš súčasne podpísanú dohodu o vykonaní práce, alebo prac.činnosti ?
Dohoda o vykonávaní absolventskej praxi.....to mám na mysli....
majus014
12.01.11,18:38
a to viem že to trvá tri mesiace...a nemyslím si že by ma chceli zamestnať skôr naopak....ale nikto mi neodpovedal na moju otázku...
ilona
13.01.11,05:39
Ako neodpovedal ?... musíš si to zistiť sama na úrade. Ja som Ti napísala ako to zdôvodnili u nás keď sme chceli na 6 mesiacov absolventa,alebo lepšie povedané absolvent chcel u nás mať prax 6 mesiacov. V každom prípade povedali niečo iné,to čom písala v predchádzajúcom článku,takže myslím si,že 100 % odpoveď Ti nedá nikto,len na Vašom úrade práce.