jozef739
12.01.11,13:16
volam sa peter aj ked nick mam jozef ale nechcelo sa mi spekulovat. teraz nieco o mne . mam 37 rokov . predtym som pracoval v straznej sluzbe . ale nieco ma tahalo do skoly tak som si dialkovo urobil obchodnu akademiu . mozno si niekto povie , ze v takom veku. ale nelutujem. popri tom som si urobil este kurzy world excel a podvojne uctovnictvo. zacal som zaujimat aj o podvojne uctovnictvo chcel som v nom podnikat ale prisiel som na to, ze bez praxe sa to neda . dalej som prisiel na to, ze tie danove zakony treba velmi pozorne citat a nie je to taka sranda. preto by som bol najradsej keby ma niekto zamestnal. ale myslite si, ze ma niekto
zamestna bez praxe. co by ste robili vy na mojom mieste ? Dal som si aj inzeraty ale stale sa mi ozyvaju ponuky pre obchodnych zástupcov . posielat ziadosti je tiez o nicom bez praxe.
Zitulda
21.01.11,01:49
V prvom rade vítaj medzi nami a oceňujem to, čo si svojim úsilím získal. Žiaľ, prácu ti neporadím ako a kde nájsť, V dnešnej dobe je to naozaj ťažkéju nájsť aj tým, čo prax majú. Poznám to a viem podľa mojich detí, aj keď mali prax horkoťažko našli. Preto snáď iba toľko, rob čo Ti srdce poradí na čo máš chuť a neboj sa, uvidíš, dobre to dopadne. Držím Ti palce.;)
misoft
21.01.11,16:39
ale nieco ma tahalo do skoly tak som si dialkovo urobil obchodnu akademiu
Získať vzdelanie a znalosti v akomkoľvek veku nikdy nie je na škodu - SCHVAĽUJEM!
S prácou ti neporadím, ale aj napriek tomu - vitaj medzi nami - maniakmi z Porady :D