IvetaH
12.01.11,15:02
Dobrý deň,
prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
Nepasuje mi to nijako.
Ďakujem
Tweety
12.01.11,14:04
Dobrý deň,
prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
Nepasuje mi to nijako.
Ďakujem
Nerozumiem, buď je na RD, alebo pracuje, tak ako to je? AK nastúpil do práce, robíš len prihlášku, samozrejme, ak nie je na RD od vás.
JAJA11
12.01.11,14:04
Dobrý deň,
prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
Nepasuje mi to nijako.
Ďakujem

??? :o
veronikasad
12.01.11,14:06
Dobrý deň,
prijali sme zamestnanca od 1.1.2011 a je na RD. Urobila som prihlášku do SP, len teraz bojujem s evidenciou tej zmeny. Prosím vás, mám dať zmenu alebo prerušenie?
Nepasuje mi to nijako.
Ďakujem
ide o nového zamestnanca, alebo vášho, ktorý bol na RD a vrátil sa do práce ?
IvetaH
12.01.11,17:28
Dobrý večer, ide o zamestannca, ktorý bol v jednej sročke na RD, tá sro zrušila výrobu, ukončila so všetkými pracovný pomer a niektorých zobrala od 1.1.2011 do druhej svojej sro. A medzi nimi bol aj zamestannec na RD. Robiť nebude, bude pokračovať na RD až do mája. Potom nastúpi.
Ďakujem
Tweety
12.01.11,17:43
Dobrý večer, ide o zamestannca, ktorý bol v jednej sročke na RD, tá sro zrušila výrobu, ukončila so všetkými pracovný pomer a niektorých zobrala od 1.1.2011 do druhej svojej sro. A medzi nimi bol aj zamestannec na RD. Robiť nebude, bude pokračovať na RD až do mája. Potom nastúpi.
Ďakujem
Takže je už tvoja otázka bezpredmetná?
IvetaH
12.01.11,17:49
Ó to vôbec nie. Teraz je na sociálke prihlásený ako aktívny zamestnanec. Ide mi o to, ako vyznačím v RLFO skutočnosť, že nepracuje, ale pokračuje v RD aj keď u iného zamestnávateľa.
Tweety
12.01.11,17:54
Ó to vôbec nie. Teraz je na sociálke prihlásený ako aktívny zamestnanec. Ide mi o to, ako vyznačím v RLFO skutočnosť, že nepracuje, ale pokračuje v RD aj keď u iného zamestnávateľa.
AK u vás nenastúpil, neprihlásiš ho, a to, že je na RD z iného zamestnania neriešiš.
IvetaH
12.01.11,18:06
Lenže z tej prvej firmy všetkých odhlásil, zrušil registrácie, ak by ju neprijal do novej firmy, bola by bez pracovného pomeru.