Hribo
12.01.11,19:57
Prajem Vam prijemny den alebo podvecer,
pevne verim, ze nie som off topic ale potreboval by som jednu radu.
V r.2005 som nadobudol kupou vyrobnu halu, ktora je spolu s kanalizaciou o dlzke cca 2 km zapisana na mojom LV, cize je mojim majetkom. Problem nie je v hale ale v kanalizacii. Jedna sa o to, ze vedie z hranice intravilanu smerom do mesta a mam dvoch uzivatelov, ktori sa napojili na "cierno". Ostatni asi styria sa napojili s mojim suhlasom alebo so suhlasom predosleho majitela za uhradu. Problem mam s dvoma a neviem ako to mam riesit ci zalobou alebo trestnym oznamenim alebo ako. Bola snaha o dohodu no z ich strany nebol zaujem dany problem vyriesit. S kanalizaciou je este jeden problem a to ze nie su zriadene vecne bremena na pozemky kadial vedie. To som kupil v takomto stave a preto moja druiha otazka znie, ci je mozne napravy.

Este na doplnenie Tiii dvaja alebo traja co su na "cierno" sa podla vsetkeho napojili pred mojim nadobudnutim, ale mam overene, ze suhlas od predosleho majitela nedostali.

Velmi pekne dakujem za odpoved, pevne verim, ze sa najde niekto so skusenostami v takejto problematike.

S pozdravom
Hribo