Jana Motyčková
04.12.05,21:18
Pri novej vizáži Poradablog-u nie je vidieť počet videní. Dá sa to tam niekde dať zobrazovať? Tiež mi nešlo dať PoradaBod v príspevku PoradaBlogu.
Richard
06.12.05,18:07
Počet videní je už LIVE. Inak len doplním pre niektorých, že články sa dajú zoradiť cez "práca s poradou" aj podľa počtu videní .-)

Problém č.2 tiež opravím...
Richard
06.12.05,18:33
Problém č.2 s udelením bodovania odstránený .-)
Jozef Mihál
06.12.05,19:26
Následkom vyššie uvedeného mi pribudlo na konto cca 1000 PoradaBodov.

Všetkým čítajúcim i bodujúcim touto cestou ďakujem .-),
čítajúcim a nebodujúcim odkazujem, že nabudúce to už určite bude z mojej strany lepšie
a napokon nečítajúcim a nebodujúcim odkazujem "NEVADÍÍÍ".
Danila
31.12.05,19:51
Vážený pán Mihál, čítam Vás a čítam, ale nebodujem, lebo pozerám ako puk do rôznych kolóniek, a mám tak málo času, že techniku neovládam. Som rada, že môžem byť s týmito super ľuďmi, vyžívam sa v tom, že konečne som našla
človečenstvo, kde sa rozdáva s ochotou a bez peňazí. Je to super, keby som to vedela, dala by som Vám bodov za rovný milión. Určite sa zdokonalím. A píšte a píííííííííííííííííššššššš te.
valimeka
01.01.06,11:02
Vážený pán Mihál, čítam Vás a čítam, ale nebodujem, lebo pozerám ako puk do rôznych kolóniek, a mám tak málo času, že techniku neovládam. Som rada, že môžem byť s týmito super ľuďmi, vyžívam sa v tom, že konečne som našla
človečenstvo, kde sa rozdáva s ochotou a bez peňazí. Je to super, keby som to vedela, dala by som Vám bodov za rovný milión. Určite sa zdokonalím. A píšte a píííííííííííííííííššššššš te.

Krásne vyznanie..... čo tam nejaké body.... toto Vás predsa musí viac pri srdiečku hriať.
Jozef Mihál
02.01.06,08:21
Ďakujem ďakujem ďakujem, ale to viete, body sú body :) . A ich rozdávanie je tiež zadarmo ;) .
Barbara
02.01.06,08:33
Ďakujem ďakujem ďakujem, ale to viete, body sú body :) . A ich rozdávanie je tiež zadarmo ;) .

p. Mihál prosím Vás, asi som hlúpa, ----chcela som Vám pridať bod........ale ma upozornilo, že najprv musím dať aj niekomu druhému bod.
tak teraz som z toho ......jeleňka.
tak jak jeto???????????

ďakujem za odpoveď
p.s. dúfam som neporušila etiketu bod č. 7
Jozef Mihál
02.01.06,08:48
Je to tak, že je zakázané dať dvakrát za sebou bod tomu istému človeku. Už sa o tom písalo tu:
http://www.porada.sk/t15051-bodovanie.html
Barbara
02.01.06,11:04
Je to tak, že je zakázané dať dvakrát za sebou bod tomu istému človeku. Už sa o tom písalo tu:
http://www.porada.sk/t15051-bodovanie.html

Ahááááááááááááááá

až teraz som nato došla, že asi som Vám pridelila bod./.sa mi zdá, že ste mali 98 a teraz máte 99./...........lenže asi som bola pojašená......................a som chcela ešteraz Vám prideliť bodík.
že je to tak????????
vladan
02.01.06,11:08
Následkom vyššie uvedeného mi pribudlo na konto cca 1000 PoradaBodov.

Jožko, jak kukám, tak kukám, ja vidím, že máš "len" 99 PoradaBodov :o
Jozef Mihál
02.01.06,11:13
To máš Vlaďa ako s tými dodávkami ruského plynu na Slovensko. Cestou sa kdesi 999 bodov stratilo.
Jozef Mihál
02.01.06,12:51
Dobre začína ten Nový rok, ďakujem všetkým, už sa mi dokonca zdvojilo bodo-počítadlo.