medvedov
12.01.11,22:44
Chcem sa spytat minule som pozeral vypis jednoho podnikatela v obchodom registri kde vlastnil asi 15 firiem s.r.o. a casto krat sa cinnosti jeho firiem opakovali ...
Ma to nejake vyhody ? Preco si nenapise vsteky aktivity to jednej firmy sro a nerobi vsetky cinnosti pod jednou firmou ???

Dakujem za odpoved
srska
12.01.11,21:48
Chcem sa spytat minule som pozeral vypis jednoho podnikatela v obchodom registri kde vlastnil asi 15 firiem s.r.o. a casto krat sa cinnosti jeho firiem opakovali ...
Ma to nejake vyhody ? Preco si nenapise vsteky aktivity to jednej firmy sro a nerobi vsetky cinnosti pod jednou firmou ???

Dakujem za odpoved
poznáš KARUSEL?:)
KEJKA
12.01.11,21:49
???????????????????????
to sa opýtaj jeho.
a určite má 15 aktívnych, alebo postupne zrušených a aj s rôznym postavením?
medvedov
12.01.11,22:09
Karusel nepoznam :)

Ma 15 aktivnych a jeho sa pytat nebudem lebo ho nepoznam ja len tak ze si v tom je nejaka vyhoda alebo co lebo ja osobne by som bral jednu aby to bolo co najjednoduchsie ...
srska
12.01.11,22:13
Karusel nepoznam :)

Ma 15 aktivnych a jeho sa pytat nebudem lebo ho nepoznam ja len tak ze si v tom je nejaka vyhoda alebo co lebo ja osobne by som bral jednu aby to bolo co najjednoduchsie ...
keď nepoznáš karusel, tak si prečítaj súbor "ajkarusely.pdf" až dokonca:)
marjankaj
12.01.11,22:49
Chcem sa spytat minule som pozeral vypis jednoho podnikatela v obchodom registri kde vlastnil asi 15 firiem s.r.o. a casto krat sa cinnosti jeho firiem opakovali ...
Ma to nejake vyhody ? Preco si nenapise vsteky aktivity to jednej firmy sro a nerobi vsetky cinnosti pod jednou firmou ???

Dakujem za odpoved
Obchodný zákonník.
§ 105a

(1) Spoločnosť s jedným spoločníkom nemôže byť jediným zakladateľom alebo jediným spoločníkom inej spoločnosti. Fyzická osoba môže byť jediným spoločníkom najviac v troch spoločnostiach.