x_nick_x
12.01.11,23:28
skončil som hotelovu akadémiu...v čom sa podľa vás dnes oplatí podnikať...samozrejme bez nejakých obrovských investicií...Ďakujem
blavaciko
12.01.11,23:01
vzduch v plechovke, alebo voda v prasku
Danielle369
13.01.11,01:35
pepsikova
13.01.11,03:49
...dan, však keď mu tu pekne polopatisticky vysvetlíme a vyriešime, ako a v čom podnikať, aby sa mu euráčky len tak sypali, možno nás vezme na milosť a prestane sa tak hlúpo vypytovať...
kaminek
13.01.11,13:00
...bez investicii asi tazko. Da sa spostredkovatelska cinnost, ale to chce minimalne dobre kontakty. Hotelova akademia je super vec ale chce to aspon dva roky praxe :) a potom sa daju zarobit pekne peniazky aj bez podnikania :)
Martin Bulák
16.01.11,09:26
S hotelovkou? Môžeš robiť čašníka niekde... na živnosť. Pán podnikateľ. ;)
marleau
16.01.11,09:30
S touto školou len gynekológ prominentných dám,pilot stíhačky alebo burzový maklér.Potom už len do politiky.
Ice dive
16.01.11,09:33
skončil som hotelovu akadémiu...v čom sa podľa vás dnes oplatí podnikať...samozrejme bez nejakých obrovských investicií...Ďakujem
no keďže končíš hotelovú akadémiu, predpokladám, že si ešte dosť mladý, neskúsený, bez peňazí a záväzkov...na to aby si sa vedel udržať v podnikateľskom koloči...

takže keďže ide letná seźona byť na tvojom mieste našiel by som si zamestnanie v nejakom prímorskom letovisku kde by sa dali zarobiť slušné peniaze, zbieral skúsenosti 4-5 rokov, šetril peniaze... a keď by som sa po piatich rokoch vrátil ostrieľaný skúsenosťami s plnými vreckami peňazí:D:D:D otvoril by som si reštauráciu..:D:D:D:D
marleau
16.01.11,09:36
Evidentne chceš rýchlo zarobiť a nevieš a nechceš nič robiť.
Martin Bulák
16.01.11,10:17
Evidentne chceš rýchlo zarobiť a nevieš a nechceš nič robiť.

Všimol som si ináč, že veľa hotelákov má také naivné predstavy, že po škole si otvoria reštauráciu. Veľa z nich sa nakoniec neuchytí ani v gastronómii, lebo sa im nechce robiť a vydržať v praxi niekde zamestnaný... nakoniec končia ako roboši niekde vo fabrike...
Ice dive
16.01.11,11:43
Všimol som si ináč, že veľa hotelákov má také naivné predstavy, že po škole si otvoria reštauráciu. Veľa z nich sa nakoniec neuchytí ani v gastronómii, lebo sa im nechce robiť a vydržať v praxi niekde zamestnaný... nakoniec končia ako roboši niekde vo fabrike...
ale nooooo... toto nie je problém len hotelákov... nám napr. na obchodnej akadémií vymývali mozgy ako budeme mať po mature firmy, živnosti, a ak nie to tak sa o nás zamestnávatelia potrhajú a zarobíme 3x toľko ako učitelia, ktorí nás toto všetko naučili...
pravda je však taká, že záleží od človeka a jeho vôli čo chce dokázať, a nie od toho akú má školu...
každý sme raz nejako začínali a museli si niečim preskákať...:):):)
Thalia08
10.02.11,20:23
Viem ti pomoct...ozvi sa