Liptáčik
13.01.11,12:19
Nemá niekto prehľad o mesačných poplatkoch za internet (prípadne o zriaďovacích výdavkoch) rôznych spoločností v Košiciach? Sťahujem sa, o mesiac končí mi v Orange viazanosť a len za prekládku chcú takmer 100 Eur. Rozmýšľam, že si net objednám inde. Lenže pri sťahovaní veľa voľného času nemám. Dík za rady.
Ice dive
13.01.11,11:23
Nemá niekto prehľad o mesačných poplatkoch za internet (prípadne o zriaďovacích výdavkoch) rôznych spoločností v Košiciach? Sťahujem sa, o mesiac končí mi v Orange viazanosť a len za prekládku chcú takmer 100 Eur. Rozmýšľam, že si net objednám inde. Lenže pri sťahovaní veľa voľného času nemám. Dík za rady.
skús tvoju otázku smerovat na túto www stránku:

http://www.porovnat.sk/
camozzi
13.01.11,11:35
Teraz mas FiberNet?
bubkoch
13.01.11,11:42
srandujes ? nemas cas ? a mas cas vypisovat zbytocne otazky a cakat kym niekto odpise ?
za ten cas si si mohol sam presurfovat tych par spolocnosti (T-Com, antik, UPC) a ich stranky/cenniky ... bolo by to rychlejsie ...
legolas
13.01.11,11:54
...antik je vraj dobrý....
Liptáčik
13.01.11,12:37
S časom som na tom biedne. Balím, chystám. Akurát sa tu občas mrknem. Ale to je môj problém, ak Ti vadí odpovedať, nechaj tak. Je to na ochote.
arizona
13.01.11,12:43
bubkoch
13.01.11,13:02
S časom som na tom biedne. Balím, chystám. Akurát sa tu občas mrknem. Ale to je môj problém, ak Ti vadí odpovedať, nechaj tak. Je to na ochote.

ano, je to o ochote ... ale tvojej ochote nieco si sam pohladat ...
toto nie je o nejakom probleme ktory nevies vyriesit, ale o tvojej lenivosti, ktorou zahlcujes poradu nezmyselnymi otazkami typu "nechce sa mi hladat, pohladajte to vy a dajte mi vediet" ...
zacik23
13.01.11,13:37
predpokladam ze sa bavime o orange fibernet, kedze hovoris o "prekladke".
Ak si s Orange spokojny tak by som povodnu zmluvu na starej adrese ukoncil a na novej adrese si zriadil sluzbu znovu, idealne na niekoho z rodiny a este dostanes urcite aj bonus/darcek ako novy zakaznik.
Z pocutia mam velmi dobre referencie na spolocnost Antik.
Ak ti staci "akykolvek" internet tak skus na novej adrese preskenovat dostupne wi-fi siete resp. popytat susedov ci ti niekto nepusti svoju wifinu....
Valcake
13.01.11,17:55
Antik -je dobrý, aj rýchly, len nie je prenosný. Iba ak s káblom:D TV program budeš mať od koho?
bubkoch
13.01.11,18:17
Antik -je dobrý, aj rýchly, len nie je prenosný. Iba ak s káblom:D TV program budeš mať od koho?

preco iba s kablom ? ja som antik pichol do wifi routera co mi ostal od T-Comu z magia a som uplne odstrihnuty od kabla ... mozem surfovat kdekolvek v dome :D
misoft
13.01.11,18:32
preco iba s kablom ? ja som antik pichol do wifi routera co mi ostal od T-Comu z magia a som uplne odstrihnuty od kabla
Ale veď predsa nie si odstrihnutý od kábla - ten je predsa pichnutý v tvojom routeri doma, nie?
Ľubomír
14.01.11,05:38
Nemá niekto prehľad o mesačných poplatkoch za internet (prípadne o zriaďovacích výdavkoch) rôznych spoločností v Košiciach? Sťahujem sa, o mesiac končí mi v Orange viazanosť a len za prekládku chcú takmer 100 Eur. Rozmýšľam, že si net objednám inde. Lenže pri sťahovaní veľa voľného času nemám. Dík za rady.

Skús Slovanet. Internet 20 mega plus káblovka / 34 kanálov/- 26,30 €. Skús sa pozrieť po akciach. Sú celkom debre.
stanco007
14.01.11,07:06
Skús Slovanet. Internet 20 mega plus káblovka / 34 kanálov/- 26,30 €. Skús sa pozrieť po akciach. Sú celkom debre.
Ja mam Slovanet ten internet 20 a kablovku s vysse 60 progr. za 27,83€
Stanislav 1975
14.01.11,07:08
Skús Slovanet. Internet 20 mega plus káblovka / 34 kanálov/- 26,30 €. Skús sa pozrieť po akciach. Sú celkom debre.

Ježíííš Ľubko, len to nie- radšej čerta do baráku ako Slovanet( nejako mi pri tom názve tej firmy prišlo zle)
Luky89
14.01.11,10:48
Antik asi najlepšia voľba v Košiciach 17,92 € mesačne internet+TV+telefón
relatívne spoľahlivý neobmedzené dáta (ak nepočítame FUP)
bez viazanosti (trojmesačná výpovedná lehota)
Valcake
14.01.11,20:06
Luky89- presná a zrozumiteľná odpoveď...
Ľubomír
15.01.11,04:46
Ježíííš Ľubko, len to nie- radšej čerta do baráku ako Slovanet( nejako mi pri tom názve tej firmy prišlo zle)

Neviem aké máš problémy so Slovanetom, ale ja som spokojny. Mal som predtým oranžový net a kábloku od UPC. To bol ozajstný horor. Ešte na SK som platil dokopy vyše 1300 Sk. Dnes je to v prepočte asi o 500Sk menej a parametre sa nedajú vôbec porovnávať.
Ľubomír
15.01.11,04:51
Ja mam Slovanet ten internet 20 a kablovku s vysse 60 progr. za 27,83€

Môže byť. Hovorím, že teraz majú rôzné akcie. Ja mám 34 kanálov z toho sú 3 v nemčine, 3 v angličtine a 1 v polštine. Zbytok český a slovensky. To mi celkom stačí.