magdalenalena
13.01.11,12:35
Ako dôchodkyňa som si našla nového koníčka - tvorbu obrázkov pre potešenie. Vytvorila som si web. stránku na sites-google - tvorba web. stránok zadarmo už vlani, teraz som sa k nej vrátila, lebo už mám dosť materiálu na stránku, skúsila som vložiť obrázok a dala som do vyhľadaváča môj názov stránky ale nič sa mi nevyhľadá, hoci na mojej lokalite je: zdieľať s každým na svete. rápim sa s týmto problémom už 3 večery až som objavila vašu stránku a dúfam, že mi budete vedieť pomôcť. Názov mojej stránky je ....maglenalena ... (dosť čudný, ale len s týmto ma pustilo ďalej pracovať). Veľmi vás prosím ak môžete pomôžte mi, som začiatočníčka pri PC, každé vysvetlenie potrebujem "po lopate" a trápi ma, že nemôžem pokračovať.Ďakujem Janková
Zoltán Kovács
13.01.11,11:52
Neviem ako to funguje u google, ale väčšina voľných web stránok ak sa tam neudeje prihlásenie 183 dní, tak automatický sa ruší.
Mám podobnú voľnú stránku na prezentáciu svojich pohľadníc, a keď 1/2 roka sa neprihlásim ako administrátor vlastnej stránky, tak dostanem email s výzvou aby som sa prihlásil, inak mi stránku zmažú.
Je možné, že sa stalo niečo podobné aj s vašou stránkou.