robert3
13.01.11,20:43
Dobry den asi pred mesiacom ma zacali boliet kolenne klby, myslel som si ze to je zo sportovej aktivity (hram stolny tenis) ale neskor aj po kazdom treningu mam bolesti svalstva (svalovicu) niekedy aj cely tyzden. Predtym som mal rovnake treningy a svalovica nebola taka ako teraz. po plavani tak isto. Mam 21 rokov a predtymto som nemal taketo problemy.
Prosim poradte ci su na to vhodne nejake vitaminy alebo co by bolo vhodne
dakujem
Tweety
13.01.11,19:51
Dobry den asi pred mesiacom ma zacali boliet kolenne klby, myslel som si ze to je zo sportovej aktivity (hram stolny tenis) ale neskor aj po kazdom treningu mam bolesti svalstva (svalovicu) niekedy aj cely tyzden. Predtym som mal rovnake treningy a svalovica nebola taka ako teraz. po plavani tak isto. Mam 21 rokov a predtymto som nemal taketo problemy.
Prosim poradte ci su na to vhodne nejake vitaminy alebo co by bolo vhodne
dakujem
Zájdi Ty len pekne za lekárom.
robert3
13.01.11,20:32
to som zrovna nechcel pocut :)
pasuliatko
13.01.11,21:19
prečo zakladáš tému, ktoré už sú založené????
našiel by si tam možno odpoveď na tvoju otázku, alebo napíš tam aj tam ti niekto odpíše!
21 maja
24.01.11,17:58
Mam bechtereva IV strupeň a Crhonovu chorobu,posiela ma lekár na invalidny dôchodok.Bola som aj pred posudkarom pokial som bola na PN.Povedal i že mam narok aj na cely,a teraz už zmenil,že asi len na polovičny.Mam velke bolesti,nedokažem už fungovať v praci,preto som aj dala vypoveď zo zdravotnych dôvodov.Viete mi niekto poradait z vlastnej skusenosti,či mam narok na cely inv.dôchodok? A keby mi nepriznali cely,tak ako nezamestnana a evidovana na UP,mam narok aj na nejaku podporu? Alebo nejaky doplatok,keby som už mala nejaky ten dôchodok schvaleny?
alabut
25.01.11,06:49
plavaren, sauna
terezamaria
25.01.11,07:40
Mam bechtereva IV strupeň a Crhonovu chorobu,posiela ma lekár na invalidny dôchodok.Bola som aj pred posudkarom pokial som bola na PN.Povedal i že mam narok aj na cely,a teraz už zmenil,že asi len na polovičny.Mam velke bolesti,nedokažem už fungovať v praci,preto som aj dala vypoveď zo zdravotnych dôvodov.Viete mi niekto poradait z vlastnej skusenosti,či mam narok na cely inv.dôchodok? A keby mi nepriznali cely,tak ako nezamestnana a evidovana na UP,mam narok aj na nejaku podporu? Alebo nejaky doplatok,keby som už mala nejaky ten dôchodok schvaleny?

Ťažko určiť, aké bodovanie Ti na posudkovej komisii dali, myslím, že Ti to mali povedať. Počkaj, až dostaneš rozhodnutie o priznaní invalidného dôchodku, pokiaľ nebudeš mať plný, tak sa odvolaj.

Tá výpoveď zo zdravotných dôvodov.........no neviem, to si mala riešiť až potom, keď by Ťa nepreradili na pracovné miesto, ktoré by bolo pre Teba vhodné. Vtedy si mohla riešiť Okamžité skončenie pracovného pomeru podľa § 69, ods.1, písm.a/ ZP a to by si bola dostala aj odstupné.

Nevieme akú výšku Ti vyrúbia, takže ťažko Ti napíšem, či Ti ÚPSVaR bude doplácať alebo nie.:)
gaba23
26.01.11,21:44
posinit imunitu , doplnit mineraly. horcik, hlavne kremik s vapnikom koli chrupavkam v klboch.ak chces vediet viac rada poradim
kukučka
26.01.11,21:53
očista organizmu
kaivorus
26.01.11,22:05
borélia burgdorferi, cytomegalovírus, kingela kingae,..a ešte niektoré, ureaplazma, schistosoma,..., to všetko môže pôsobiť na nervy, klby, .. - spôsobovať bolesť
21 maja
15.05.11,15:59
Becov vred-liečba.Chcela by som akukolvek radu o liečbe bercovho vredu a Ruže/ERISIPEL/.Liečim mamku ktora ma 75 rok.a ma problem stymito chorobami ktore liecime už 10 mesiac,začali sme u chyrurga a skončili sme na kožnom,ale nejako sa to vobec nezlepšuje.Rana jej stale mokva a je velmi sčervenana.Davali sme aj krem a gazu na vrch,a potom to kožna zmenili na naplaste,ktore jej vyťahovali hnis,bolelo troška menej,ale vypada to nie velmi pekne.Prosim o radu,kto ma,alebo sa s takou chorobou stretol.Dakujem
pasuliatko
15.05.11,18:07
Mam bechtereva IV strupeň a Crhonovu chorobu,posiela ma lekár na invalidny dôchodok.Bola som aj pred posudkarom pokial som bola na PN.Povedal i že mam narok aj na cely,a teraz už zmenil,že asi len na polovičny.Mam velke bolesti,nedokažem už fungovať v praci,preto som aj dala vypoveď zo zdravotnych dôvodov.Viete mi niekto poradait z vlastnej skusenosti,či mam narok na cely inv.dôchodok? A keby mi nepriznali cely,tak ako nezamestnana a evidovana na UP,mam narok aj na nejaku podporu? Alebo nejaky doplatok,keby som už mala nejaky ten dôchodok schvaleny?

a čo to má s touto témou? :confused:
legolas
16.05.11,05:38
..prečo sa rozčuľuješ? škodí to zdraviu:)
pasuliatko
16.05.11,16:50
Legolas nerozčulujem len sa pýtam...