Kamči
14.01.11,07:40
Ahojte poraďáci,

poprosila by som o radu....
...zamestnanec dostáva stravné lístky, bol vyslaný na pracovnú cestu, ktorá trvala viac ako 18 hod. Stravný lístok dostal v hodnote 2,85, za stravný lístok zaplatí 0,76 EUR, ale nárok na stravné na ten deň mal 8,80 EUR.
Je možný súbeh stravného lístka a stravného (doplatok do 8,80 EUR)?
Ak áno, koľko mu mám doplatiť v cesťáku? Alebo mu dám stravné do cestovného v plnej výške a na budúci mesiac mu stiahnem jeden stravný lístok?
Tweety
14.01.11,07:01
Ahojte poraďáci,

poprosila by som o radu....
...zamestnanec dostáva stravné lístky, bol vyslaný na pracovnú cestu, ktorá trvala viac ako 18 hod. Stravný lístok dostal v hodnote 2,85, za stravný lístok zaplatí 0,76 EUR, ale nárok na stravné na ten deň mal 8,80 EUR.
Je možný súbeh stravného lístka a stravného (doplatok do 8,80 EUR)?
Ak áno, koľko mu mám doplatiť v cesťáku? Alebo mu dám stravné do cestovného v plnej výške a na budúci mesiac mu stiahnem jeden stravný lístok?
Ak vo firme neodpracoval viac ako 4 hod. SL mu nepatrí, za čas na PC mu patrí cestovné podľa Zákon a OCN, súbeh týchto dvoch nie je v súlade so zákonom. Teda mu zaplatíte len stravné na základe cesťáku, a lístok, ktorý už dostal, vráti, alebo mu ho odrátate od budúceho nároku.
Kamči
14.01.11,07:28
Ďakujem pekne
Chobot
14.01.11,07:54
Ahojte poraďáci,

poprosila by som o radu....
...zamestnanec dostáva stravné lístky, bol vyslaný na pracovnú cestu, ktorá trvala viac ako 18 hod. Stravný lístok dostal v hodnote 2,85, za stravný lístok zaplatí 0,76 EUR, ale nárok na stravné na ten deň mal 8,80 EUR.
Je možný súbeh stravného lístka a stravného (doplatok do 8,80 EUR)?
Ak áno, koľko mu mám doplatiť v cesťáku? Alebo mu dám stravné do cestovného v plnej výške a na budúci mesiac mu stiahnem jeden stravný lístok?

Nie je možné doplatiť rozdiel hodnoty str. lístka a nároku CN. Písal som o tom tu, prečo nie:

http://www.porada.sk/1022632-post28.html