JanaFilova
14.01.11,08:34
Chcem Vás požiadať o radu. Môže zamestnanec ktorý je v hlavnom pracovnom pomere ako stredoškolský učiteľ, pracovať aj na dohodu v Jazykovej škole ako lektor (túto činnosť vykonáva mimo pracovného času) u toho istého zamestnávateľa? Alebo musí mať súbežný pracovný pomer? Za každú odpoveď voprad ďakujem.
Tweety
14.01.11,07:36
Chcem Vás požiadať o radu. Môže zamestnanec ktorý je v hlavnom pracovnom pomere ako stredoškolský učiteľ, pracovať aj na dohodu v Jazykovej škole ako lektor (túto činnosť vykonáva mimo pracovného času) u toho istého zamestnávateľa? Alebo musí mať súbežný pracovný pomer? Za každú odpoveď voprad ďakujem.
Môže.
JanaFilova
14.01.11,08:28
Ďakujem za skorú odpoveď, jedná sa o to, že vedúci prišiel zo školenia na ktorom bola aj vedúca zam. MŠ SR a tá mu povedala, že zamestnanec nemôže mať u toho isté zamestnanca kt. má HPP aj dohodu, ale musí mať súbeh kôli tomu , aby s toho išli odvody. Tak už naozaj neviem čo mám robiť, lebo nikde som to nenašla. Ďakujem.
Kremnicka
31.01.11,16:05
To zaujima aj mna. Nikde som nenasiel nic co by mi hovorilo, ze to povolene nie je.
Tweety
31.01.11,16:07
To zaujima aj mna. Nikde som nenasiel nic co by mi hovorilo, ze to povolene nie je.
Dohodu môže mať, ale musí byť na inú prácu,ako má v PZ.
Kremnicka
31.01.11,16:15
dakujem tiez som sa dopracoval k tomuto zaveru