pivko
14.01.11,12:09
Staroba sa blíži:D tak že som si dnes dal predpísať okuliare na čítanie. Kde v Košiciach si dať urobiť okuliare? Kde majú kvalitné rámy za prijateľnú cenu?
danielko
14.01.11,11:58
Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.
Tweety
14.01.11,12:12
Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.
Odporúčam, vlastná skúsenosť, ale staroba je v tom nevinne.
danushka
14.01.11,12:19
Aj na poliklinike na starom Juhu pri fak. nemocnici je slušná optika. My zas tam chodievame a sme spokojní :).
katka50
14.01.11,12:19
Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.
Aj ja som bola max. spokojná.
deeda
14.01.11,12:35
Obe vyššie uvedené optiky mám viackrát vyskúšané. Na SNP sú lepšie ceny, ale slabší výber pánskych rámov. Na JUHu viac personálu a širšia ponuka.
pivko
14.01.11,13:40
Ďakujem ,už len detail , tak že je to blok na ulici SNP /pravá strana/ za križovatkou smer Lunik II ?
Tweety
14.01.11,13:43
Ďakujem ,už len detail , tak že je to blok na ulici SNP /pravá strana/ za križovatkou smer Lunik II ?
Prvý vchod, pred vstupom do bloku doprava.
Marína
14.01.11,13:49
Pozri priložený súbor.:)
buchač
14.01.11,16:30
Staroba sa blíži:D tak že som si dnes dal predpísať okuliare na čítanie. Kde v Košiciach si dať urobiť okuliare? Kde majú kvalitné rámy za prijateľnú cenu?

danielko Re: Okuliare Košice
Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.

Osobne chodím na Jazero , v budove polikliniky ...
Za rám som dal onoho času síce 2.400,- Sk ...no na druhej strane mám odvtedy vždy full servis zadarmo ...síce maličkosti ...nejaká tá skrutka , nastavenie ...
Čo je však fajn , tak aj výmena skiel je v tom , keď som išiel s dioptriami trochu vyššie ...

...nie rusínka ...ukrajinka ...;)
pivko
14.01.11,18:08
Buchi díky , ale ja nepotrebujem rám na stále nosenie , u mňa sa jedná len o okuliare na čítanie , tak že ak si na nich nesadnem v aute na sedadle tak možu byť aj z papiera.Mne ide hlavne o sklá, lebo doteraz som používal len také atrapy z Tesca o ktorých sa všade píše že viac uškodia ako pomožu a je to asi pravda ,lebo pred 5 rokmi na PP som mal tak 0,5 a teraz to už je 1,5.
Ale do diaľky ako JASTRAB;)
buchač
14.01.11,18:20
Buchi díky , ale ja nepotrebujem rám na stále nosenie , u mňa sa jedná len o okuliare na čítanie , tak že ak si na nich nesadnem v aute na sedadle tak možu byť aj z papiera.Mne ide hlavne o sklá, lebo doteraz som používal len také atrapy z Tesca o ktorých sa všade píše že viac uškodia ako pomožu a je to asi pravda ,lebo pred 5 rokmi na PP som mal tak 0,5 a teraz to už je 1,5.
Ale do diaľky ako JASTRAB;)
...upresním ...

Do tých drahších som zainvestoval ...len doma mám ...
Na také pobehovanie po obchodoch , alebo len na také chvíľkové použitie mimo domu mám tie šunty ...postačia ;)

Hej , je to pravda , tie šmejdy "idú do očí" ...tie si je potrebné chrániť ...:rolleyes:

Na čítanie mám 2,75 ...
Do diaľky sťa OROL vidím ...aj v noci ...;)