styfi
15.01.11,14:06
Snazim sa nainstalovat Win7, napalil som si na mojom pocitaci iso Win7 na DVD, skusil som ho bootnut, vsetko v pohode. Zlozil som iny pocitac, pre ktory je tato Win7 urcena, tam sa z tohto DVD nedokazem nabootovat. Mam ine bootovatelne CD z WinXP, z toho sa na nom nabootujem. V pocitaci je napalovacia DVD mechanika Plextor px-712a, v BIOSe to vyzera ze ju naslo a rozoznalo. Bootovacie DVD je napalene rychlostou 8x, na DVD-R. Zapojenie diskov a mechaniky je taketo : Channel 0, master - HDD; Channel 0, slave - HDD; Channel 1, master - DVD. Nejake navrhy ako s tym vybabrat?
KoxXxo
15.01.11,13:28
Urob si bootovací USB kľúč..
KoxXxo
15.01.11,13:48
Vlado40
15.01.11,14:32
Urob si kópiu z toho DVD win7 na iné DVD medium a skús.Možno že to pomôže.Ináč pri botovaní pri inštalácií vypíše ,že pojkračujte stlačením ľubovoľnej klávesy,niekedy to prebehne rýchlo a ak si to nevšimneš a nestlačíš klávesu ,tak inštalácia jednoducho nepokračuje.
styfi
15.01.11,16:27
konecne !!! :) ta app je super. Spravil som si boot USB, skusim na mojom kompe, ide, strcim do toho skladanca, nic :D:D:D. Tak som cez ten soft napalil DVD, to iste. Nakoniec som to vyriesil takto : Nasiel som tam v BIOSe cosi ako BOOT ANOTHER DEVICE, strcil som do kompu USB aj DVD, restartol, ze snad sa cohosi chyti a zistil som, ze sa mi to odbavuje na nejakej zabudnutej diskete co v nom bola od neviem kedy, tak som ju vytiahol, restartol a chytil sa z DVD :D:D:D. inak dakujem za odpovede