uniline
15.01.11,17:35
Zdravim.
Nasla som dobre zajazdy v Chorvatsku za dobre ceny cez stranku uniline.hr. Vobec ale nemam referencie na tuto stranku. Nemate s nou skusenosti? Nerada by som zaplatila a nakoniec zostala doma a este aj bez penazi :confused: Dakujem.
peterknazeje
15.01.11,17:06
Nemam s nimi skusenosti a odradila by ma toto: "Potvrdením rezervácie sa klient zaväzuje zaplatiť 30% z celkovej sumy vybranej služby do 24 hodín (nerátajúc soboty, nedele a sviatky), po čom sa rezervácia stáva platnou. Zostávajúcich 70% je klient povinný zaplatiť najmenej 21 dní pred svojím príchodom". Platobnymi podmienkami asi dosahuju vybornu cenu na trhu, no nerad platim vopred, ked tam este nie som.
Ked cestujem do zahranicia, vyuzivam booking.com
lujza.j
15.01.11,17:41
ja som si niektoré ceny pozerala, konkrétne v "našej dedine", ale nemôžem povedať, že ubytko na 7nocí pre dve osoby v súkrom.apartmáne za 550e je dobrá cena. dokonca je tam aj sused našej domácej a ten má stále rovnaké ceny. takže:rolleyes:
ja by som poprosila zadávateľa témy, že ak je to možné nech dá príklad dobrej ceny, ďakujem:);)
uniline
15.01.11,18:10
ja som si niektoré ceny pozerala, konkrétne v "našej dedine", ale nemôžem povedať, že ubytko na 7nocí pre dve osoby v súkrom.apartmáne za 550e je dobrá cena. dokonca je tam aj sused našej domácej a ten má stále rovnaké ceny. takže:rolleyes:
ja by som poprosila zadávateľa témy, že ak je to možné nech dá príklad dobrej ceny, ďakujem:);)

Dakujem za reakcie peterknazeje a lujza.j.
Konkretne som myslela hotel Adriatic, Biograd na Moru.
Tyzden od 18.6. pre 2os. v izbe s balkonom s polpenziou tu vyjde o ca 100 EUR menej, ako napr. cez Globtour.
atour.sk
17.01.11,10:23
Myslím, že sa netreba obávať situácie, že zaplatené ubytovanie nebude. Skôr môže byť malou nevýhodou to, že 2 x treba platiť za medzinárodný prevod. S poplatkom banke a korešpodenčnej banke to môže byť aj do 30 Eur.
šiška2
23.05.11,18:39
Ahoj,
minulý rok v júli som absolvovala dovolenku s uniline.hr a bola som nadmieru spokojná so službami aj cenami. Keď som poslala objednávku, z Chorvátska si so mnou osobne telefonicky potvrdili meno objednávateľa, destináciu a termín. Po zaplatení celej sumy som mailom dostala voucher, ten som si vytlačila a pri príchode do hotela odovzdala - tam už mali pre nás všetko pripravené (mená hostí, izba, kľúče), žiadne prestoje.

Brat aj s priateľkou si s uniline.hr vybavil dovolenku do Chorvátska behom 4h (padol mu Paríž pre štrajk letových dispečerov). O 16.00 zaplatil celý pobyt, ďalší deň ráno 0 5.00 už cestoval. Voucher mu ale mailom neprišiel, ten tuším posielajú do 24h, ale v hoteli ho už tiež čakali, uniline totiž sľúbil, že voucher pošle rovno tam. Asi tak aj urobil. Nemám ani slovo výhrady, ale to je moja skúsenosť.
GABAZ
24.05.11,15:20
Pokiaľ má niekto záujem o apartmány v Chorvátsku, ja mám dobrú skúsenosť s českou cestovnou agentúrou Vávra - www.apartmany.net. Záloha sa platí len 25 %, zvyšok sa dopláca v EUR až na mieste - takže oproti klasickým cestovkám netreba platiť celú sumu vopred. Ceny majú priaznivé a majú k apartmánom dobré popisy. Je to dobrá alternatíva pre tých, čo si netrúfnu vybavovanie priamo s Chorvátmi a nechcú ísť na blint.