Silva333
16.01.11,13:36
Rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosti s manželskou ratanovou posteľou, či je trvácna a či po čase (nedajbože hneď od začiatku používania) nevŕzga?
Ďakujem za odpoveď.
lujza.j
16.01.11,14:09
ja by so určite nevolila tento druh postele, spánok má byť kvalitný k čomu je potrebná dobrá posteľ:pevný rám+dobrý rošt+kvalitný matrac;)
video1983
16.01.11,14:30
osobne si neviem predstavit robit manzelske povinnosti na ratanovej posteli pri dietatu v postielke :-D
Gapo
16.01.11,15:11
:D povinnosti, ani ja, ale príjemnosti, ajjajááááj.;););):D:D:D
Ale vážne, posteľ som nemal, ale manželka má rôzne koše lavice a pod. a všetko vŕzga. A potom, neviem prečo, lavica v predsieni začala plesnivieť od podlahy:mad:
Silva333
16.01.11,19:18
:-))) schuti som sa zasmiala, vďaka, syn je ešte slobodný a keďže vnúča by som už pristala, odporučím mu drevenú posteľ z masívu:-))
220870
16.01.11,19:29
A keď to bude vŕzgať do rytmu?podme si vrznúť:D
danushka
16.01.11,19:37
A keď to bude vŕzgať do rytmu?podme si vrznúť:D
...no obávam sa, že keby to vŕzgalo do rytmu, tak je po rozkoši a celibát na svete...
Pri výbere postele treba skĺbiť funkčnosť s estetikou a netreba zabúdať aj na spolubývajúcich.

Zas na druhej strane keď tak nad tým rozmýšľam, taká posteľ je skoro ako antikoncepcia. Super vec pre dospievajúceho syna, ktorý si z času na čas dovedie frajerku na víkend domov a rodičia sa nechcú stať ešte starými rodičmi.

Juj, či je táto témička milá :).
Halli
16.01.11,19:42
...no obávam sa, že keby to vŕzgalo do rytmu, tak je po rozkoši a celibát na svete...
Pri výbere postele treba skĺbiť funkčnosť s estetikou a netreba zabúdať aj na spolubývajúcich.

Zas na druhej strane keď tak nad tým rozmýšľam, taká posteľ je skoro ako antikoncepcia. Super vec pre dospievajúceho syna, ktorý si z času na čas dovedie frajerku na víkend domov a rodičia sa nechcú stať ešte starými rodičmi.

Juj, či je táto témička milá :).


Danka, tak to môj syn by bol v tú ranu na zemi...tam je to najistejšie a mohla by som natrčať uší, či vŕzga... :D
danushka
16.01.11,19:56
Danka, tak to môj syn by bol v tú ranu na zemi...tam je to najistejšie a mohla by som natrčať uší, či vŕzga... :D
No strašne rehocem teraz :D :D :D...
Mala som pre dvoma týždňami víkendovú návštevu z nedele na pondelok.
Ráno budím mláďatá a budím a budím, v celku neúspešne.
Keď ma už prechádzala trpezlivosť, vravím synovi:
,,Keby Vám ta perina nešušťala ešte o pol druhej ráno, nebol by taký problém so vstávaním ! "

Mala si vidieť, ako vystrelili, v tú ranu boli hore ;).
Takže pozor, nielen ratanová postel, ale aj dobre naškrobené perinky rušia nočný kľud :D...
Silva333
18.01.11,07:28
:-))) hm, samé veselé informácie, má však niekto aj reálnu skúsenosť?
daria29
18.01.11,17:27
dalsi dovod je cistenie.medzi prutie sada prach, zle sa to cisti, vzdy tam zostane vela prachu, v spalni je ho dost!
terezamaria
18.01.11,17:40
Rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosti s manželskou ratanovou posteľou, či je trvácna a či po čase (nedajbože hneď od začiatku používania) nevŕzga?
Ďakujem za odpoveď.

Tak dúfam, že pod Vami nikto nebýva, lebo okrem toho, že sa
rýchlejšie opotrebuje ako " normálna " posteľ, ešte k tomu aj vydáva pri určitých činnostiach zvláštne zvuky, hlavne neskutočne vŕzga.:---:---:---
peter3377
18.01.11,17:49
no ja som musel vyhodit rost aj matrac za 300e , pod vahou 250 kg spolu.no neviem, co by ten ratan vydrzal pri radovankach ?
Lubaba
18.01.11,20:10
tie by som ratanovú posteľ nekupovala, určite toľko neznesie ako klasická, a určite bude vŕzgať,ale ostatné výrobky z ratanu mám rada, majú atraktívny vzhľad a ľahko sa nimi manipuluje, a čo sa týka údržby, povysávať a utrieť antistatickou alebo vlhkou utierkou.
Lubaba
18.01.11,20:12
no ja som musel vyhodit rost aj matrac za 300e , pod vahou 250 kg spolu.no neviem, co by ten ratan vydrzal pri radovankach ?
ty si mal rošt aj matrac za 300€?
video1983
18.01.11,20:19
ty si mal rošt aj matrac za 300€?


skor by som sa spytal ze ty si mal 250kg spolu s manzelkou? :-DD nic v zlom
Lubaba
18.01.11,20:20
za 300€ matrac a rošt by som teda bola vyskúšala radovánky, veď sa mohlo aj reklamovať:D
ale čo:---, žeby váhu:D
matrac obyčajne obsahuje údaje koľko kg "znesie", prečítal si ?
ale nie je to vždy len o záťaži na váhu, ale aj o inej, čo sa týka roštu:D
foryou
19.01.11,06:52
S Ratanovou manzelskou postelou mam velmi dobre skusennosti. Aj s jeho manzelkou. Dufam, ze to vydrzi co najdlhsie. Treba si navzajom pomahat. No nie?
Silva333
20.01.11,15:07
S Ratanovou manzelskou postelou mam velmi dobre skusennosti. Aj s jeho manzelkou. Dufam, ze to vydrzi co najdlhsie. Treba si navzajom pomahat. No nie?

Vďaka, konečne jedna dobrá skúsenosť (aj s maželkou:-))
liviar
21.01.11,12:14
Tiež máme takú posteľ a som spokojná. Prútený je len rám, rošty a matrace sme k tomu kupovali zvlášť aké sme chceli. A nič nevŕzga.
Silva333
21.01.11,15:34
Tiež máme takú posteľ a som spokojná. Prútený je len rám, rošty a matrace sme k tomu kupovali zvlášť aké sme chceli. A nič nevŕzga.


Veľmi ma potešila Vaša informácia, pretože ratanová posteľ sa mi fakt páči:) Dá sa kúpiť vo vhodnom rozmere, umožňuje kúpu matracov podľa vlastného výberu a považujem ju za štýlovú a netradičnú. Ďakujem.