petruska000
16.01.11,17:00
dobry den moj stryko dostal vo stvrtok rano porazku. z pohotovosti ho poslali domov bez neakych specialnych vysetreni s tym ze mu nic nieje a ze je zdravy. v piatok sa cez znamosti dostal opat do nemocnice tam mu po ct-cku potvrdili porazku a v sobotu rano dostal dalsiu upadol do komy ani zrenicky mu nereaguju dnes nam povedali ze ma odumretu polovicu mozgu obrovsky opuch obojstranny zapal pluc a ze sa meme pripravit na to najhorsie. chcem sa opytat ci sa da este nieco urobit a ako je mozne ze to nechali zejst tak daleko . dakujem
buchač
16.01.11,16:13
dobry den moj stryko dostal vo stvrtok rano porazku. z pohotovosti ho poslali domov bez neakych specialnych vysetreni s tym ze mu nic nieje a ze je zdravy. v piatok sa cez znamosti dostal opat do nemocnice tam mu po ct-cku potvrdili porazku a v sobotu rano dostal dalsiu upadol do komy ani zrenicky mu nereaguju dnes nam povedali ze ma odumretu polovicu mozgu obrovsky opuch obojstranny zapal pluc a ze sa meme pripravit na to najhorsie. chcem sa opytat ci sa da este nieco urobit a ako je mozne ze to nechali zejst tak daleko . dakujem

...žeby to bolo tým zdravotníctvom ????

Kde sú , keď sú prednejšie peniaze .................................
Petra Nová
16.01.11,16:17
dobry den moj stryko dostal vo stvrtok rano porazku. z pohotovosti ho poslali domov bez neakych specialnych vysetreni s tym ze mu nic nieje a ze je zdravy. v piatok sa cez znamosti dostal opat do nemocnice tam mu po ct-cku potvrdili porazku a v sobotu rano dostal dalsiu upadol do komy ani zrenicky mu nereaguju dnes nam povedali ze ma odumretu polovicu mozgu obrovsky opuch obojstranny zapal pluc a ze sa meme pripravit na to najhorsie. chcem sa opytat ci sa da este nieco urobit a ako je mozne ze to nechali zejst tak daleko . dakujem
Podľa mojej osobnej skúsenosti v takom prípade môžeš čakať len to najhošie. A ani to dlho trvať nebude. Ale aj zázraky sa dejú, zriedka.:mee:
či to mohli nechať zájsť tak ďaleko? Radšej sa nevyjadrujem, lebo by som musela napísať niečo veľmi sprosté.:eek:
petruska000
07.02.11,05:14
dakujem vam za odpovede prihlasila som sa az teraz lebo hned po dopisani mojej otazky mi prisla sprava ze stryko zomrel. musela som to rozdychat. este raz velmi pekne dakujem
pasuliatko
20.02.12,12:22
tweedle
20.02.12,12:37
mimo témy, ale naše zdravotníctvo je fakt "excelentné" môj brat dostal pred Vianocami vysoké teploty, bolelo ho hrdlo, išiel lekárke, tá mu dala antibiotiká, 2 týždne sa mu stav nemenil tak išiel zase doktorke, tá ho poslala na krčné, tam mu doktor povedal, že vôbec nemal angínu, že mu nemala dávať antibitiká, že to bola možno alergia, tak išiel na alergológie, odtiaľ na interné, CTčko atď,,10 doktorov, 10 diagnóz : infekcia, alergia, vďaka liekom zväčšenie pečene, hepatitída, celiakia, helicobacter, nič sa druhýkrát nepotvrdilo, dnes dostal ďalšie výsledky, ktoré nič nepovedali, naštastie sa už cíti dobre, teploty nemá, ale nikto nevie čo mu je,,,je to normálne??
ela77
20.02.12,13:00
Pre Petrušku---je mi ľúto, že ste mali taký problém(ak to problémom sa dá nazvať), ale pokiaľ sa u nás nezačnú pacienti sťažovať a podávať podnety na prešetrenie za zlý prístup lekára a títo nebudú postihovaní, tak sa tieto prípady budú iba hromadiť. Lenže u nás sa nedá dovolať spravodlivosti v ničom a tak to ľudia radšej nechajú tak, povedia si, aj tak nám to už nepomôže, ale pomohlo by to druhým. Treba podať sťažnosť. U nás to zatiaľ robia (a s úspešným koncom) iba cigáni, aj keď v ich prípadoch nie vždy je na vine lekár, ale ako sme videli v mnohých prípadoch ešte aj vysúdili peniaze. (lebo im šlo hlavne o to)
pasuliatko
20.02.12,14:02
mimochodom... mala som akútnu pankreatitídu, poslali ma domov z Ružinovskej nemocnice - pohotovosť, s tým že mi nič nie je... :D
Katarina852
10.08.12,14:06
Mojmu strýkovi tiež zistili rozsiahlý opuch mozgu. Operovali ho asi 5 hodín. Zrazeninu mu vybrali no opuch bol stále veľký. Doktori nám povedali, aby sme sa pripravili na to najhoršie, že mu nedávaju nijaké šance. Ležal na áre asi 2 týždne, bol na prístrojoch a ešte dostal aj zápaľ pľuc. Zapal začal ustupovať a doktori povedali, že aj keby prežil (čo nepredpokladali) tak by ostal postihnutý. Prešiel mesiac a moj strýko už leží na JIS, može hovorit aj chodit na wc. Zápal pľuc už nemá a opuch už tiež skoro nie. Doktori sa priznali že tomu vobec nerozumeju, že to je ich prvy pripad ktorý dopadol takto dobre a nevedia si to vysvetlit. Len vám chcem povedat že nestrácajte vieru v Boha, Len on vám pomože v takejto situácii. :)
MarcoM
10.08.12,14:12
Pochybujem, že s tým Boh niečo má, skôr tvoj strýko má veľkú vôľu žiť a nevzdal to. Nech sa drží !
Tweety
10.08.12,14:16
Ani nevieš, ako sa mýliš. Lekár lieči, ale neuzdravuje.
wagner
10.08.12,19:48
Pochybujem, že s tým Boh niečo má, skôr tvoj strýko má veľkú vôľu žiť a nevzdal to. Nech sa drží !

Nemáš pravdu. Lekár lieči, ale pán Boh uzdravuje. Taká je pravda - sila motlitby je veľká a vždy rozhodne božia vôľa.
wagner
10.08.12,19:49
Mojmu strýkovi tiež zistili rozsiahlý opuch mozgu. Operovali ho asi 5 hodín. Zrazeninu mu vybrali no opuch bol stále veľký. Doktori nám povedali, aby sme sa pripravili na to najhoršie, že mu nedávaju nijaké šance. Ležal na áre asi 2 týždne, bol na prístrojoch a ešte dostal aj zápaľ pľuc. Zapal začal ustupovať a doktori povedali, že aj keby prežil (čo nepredpokladali) tak by ostal postihnutý. Prešiel mesiac a moj strýko už leží na JIS, može hovorit aj chodit na wc. Zápal pľuc už nemá a opuch už tiež skoro nie. Doktori sa priznali že tomu vobec nerozumeju, že to je ich prvy pripad ktorý dopadol takto dobre a nevedia si to vysvetlit. Len vám chcem povedat že nestrácajte vieru v Boha, Len on vám pomože v takejto situácii. :)

Nech sa strýkovi darí, viera v Boha musela byť veľká a motlitba vypočutá.