vemala
17.01.11,10:03
Dobry den mam jednu otazocku.Pracujem na dohodu ktora je uzavreta na dobu neurcitu.Mozem dat vypoved zo dna na den alebo musi byt neaka vypovedna lehota.Dakujem vsetkym za radu
Tweety
17.01.11,09:04
Dobry den mam jednu otazocku.Pracujem na dohodu ktora je uzavreta na dobu neurcitu.Mozem dat vypoved zo dna na den alebo musi byt neaka vypovedna lehota.Dakujem vsetkym za radu
A nie je v dohode určená?
vemala
17.01.11,10:27
Nie v dohode su moje inicialy,bydlisko,druh prace aku vykonavam pocet hodin mesacne,plat a platnost na dobu neurcitu
Tweety
17.01.11,12:04
Nie v dohode su moje inicialy,bydlisko,druh prace aku vykonavam pocet hodin mesacne,plat a platnost na dobu neurcitu
VD je spravidla potom 15 dňová.
rodina1
17.01.11,12:10
Poprípade ukončiť dohodu dohodou.
vemala
17.01.11,12:15
To znamena ze nemozem dat vypoved zo dna na den,vazne mi to ide dole krkom.A tyzdnova vypoved sa da v mojom pripade?
JarkaL
17.01.11,12:16
Iba ak s tým bude súhlasiť zamestnávateľ.
Mária27
17.01.11,15:48
Zákonník práce

§ 228a
Dohoda o pracovnej činnosti

(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.