SRaF
17.01.11,14:33
Aký je postup ak by majiteľ existujúcej s.r.o. bol aj ako druhý konateľ. Pri podpisoch zmlúv by boli konatelia nezávislý na sebe. Ďakujem
Dana L
17.01.11,13:49
Dobrý deň,
je to veľmi slabo napísaná otázka. Pravdeodobne treba urobiť zmenu v obchodnom registri. Nie je mi však známe, čo tam je teraz. Konatelia však môžu konať samostatne.
Prajem pekný deň.
alicacka
17.01.11,13:55
Súhlasím s Dana L. Konkrétne čo potrebuješ vedieť ?
Treba dať návrh do obchodného registra o doplnenie ďalšieho konateľa.
SRaF
17.01.11,14:15
Ďakujem za radu. Ide o to či musím meniť aj stanovy či stačí len zápis do OR o zmene. Je k tomu potrebné aj zápis z valného zhromaždenia. Momentálne som len ja sama konateľka ale nie som majiteľ. Majiteľa by som chcela tiež za konateľa. Vo firme figurujeme len dvaja majiteľ a konateľ.
zalobaba
17.01.11,14:25
Ďakujem za radu. Ide o to či musím meniť aj stanovy či stačí len zápis do OR o zmene. Je k tomu potrebné aj zápis z valného zhromaždenia. Momentálne som len ja sama konateľka ale nie som majiteľ. Majiteľa by som chcela tiež za konateľa. Vo firme figurujeme len dvaja majiteľ a konateľ.

Treba vymenovať ďalšieho konateľa, príp. schváliť zmenu spôsobu konania v mene spoločnosti.
Silusik
20.01.11,09:40
Prosím o radu..darovala psíka z zdravot.dôvodu ale kupujúci si to rozmyslel ale ja ho nemôžem prijať späť!nespísali sme žiadnu zmluvu..nič..Môžem mať nejaký problém z toho??
zalobaba
20.01.11,11:40
mimotemy
Prosím o radu..darovala psíka z zdravot.dôvodu ale kupujúci si to rozmyslel ale ja ho nemôžem prijať späť!nespísali sme žiadnu zmluvu..nič..Môžem mať nejaký problém z toho??

mimotemy