Tita
17.01.11,18:02
Dobrý deň,
prvý krát vypĺňam DP z MV, riadim sa pokynmi, ale predsa len si potrebujem niečo potvrdiť - vyvrátiť.
Sme s.r.o. ja som spoločník, manžel konateľ a ten má so sro zmluvu o nájme automilu, teda prenajíma sročke auto.
DP podávam za sro,
OTAZKA:
v I.oddiely stačí vyplniť názov SRO alebo aj meno a priezvisko FO, napr konateľa?
a II.oddiel ostáva prázdny, alebo sa tam uvádza konateľ (spoločník)??, ktorý vlastne v konečnom dôsledku podpíše DP ako daňovník. Ak áno - tak je štatutárny zástupca???
Prosím, aj keď to možno pre niekoho je nepodstatná otázka, potrebujem si to overiť, vďaka vopred za odpovede :)
KEJKA
17.01.11,17:33
Tita
18.01.11,10:18
:) ano vyplňam na drsr, mám pred sebou vytlačené poučenie, ale to vyzera asi tak že priezvisko - uvedte priezvisko, sro - uvedte nazov sro.... hladala som nejake vyplnene vzorove tlacivo...nasla som jedno a tam je aj FO aj sro vyplnene...čo sa mi zdalo divné, tak som to hodila na poradu... http://hnonline.sk/ekonomika/c1-33129090-ako-vyplnit-danove-priznanie-k-dani-z-motorovych-vozidiel
mysimis
18.01.11,11:15
Vypĺňaš názov s.r.o.
Tita
18.01.11,13:33
Ďakujem pekne, ten vzor na nete ma zmiatol,
teda I. oddiel mám dobre a II. oddiel je prazdny?
Niekto tu možno rieši dôležitejšie veci ako vyplniť a na drsr sa to vypĺňa naozaj super, takže hlavný oddiel s výpočtom mi nerobil problém ako tieto somarinky.. VĎAKA
mysimis
18.01.11,14:19
Ďakujem pekne, ten vzor na nete ma zmiatol,
teda I. oddiel mám dobre a II. oddiel je prazdny?
Niekto tu možno rieši dôležitejšie veci ako vyplniť a na drsr sa to vypĺňa naozaj super, takže hlavný oddiel s výpočtom mi nerobil problém ako tieto somarinky.. VĎAKA

Oddiel II. zostáva prázdny.
Dano_za
20.01.11,15:05
Chcem sa uistit na oddiel II.
Ked priznanie podpisuje osoba ktora ma na danovom urade generalnu plnu moc konat za konatela, tak v oddieli II. budu jeho udaje, alebo to mozem nechat prazdne.