tonkat
06.12.05,08:06
:cool: Ako by ste riešili situáciu, keď firma odmeňuje pracovníkov v závislosti od výkonu, napr. prejazdených km a to tak, že bez ohľadu na ostatné osobné záležitosti (deti, odp. položka, daň. bonus) majú čistú mzdu pracovníci s rovnakým počtom km rovnakú. Výplaty sú ale v nižších číslach, kvôli odvodom. Potom tí, ktorí majú 5 detí majú rovnakú čistú mzdu ako tí, ktorí sú slobodní bezdetní. Tento postup si firma (vedenie) zvolila kvôli jednoduchosti - vypláca sa v celých tisícoch.( 15 000, 20 000 atď.). Pracovníci si uplatňujú daňový bonus a tiež odp. položku vo viere, že to majú vo výplate zohľadnené, ale nakoľko tomu systému dobre nerozumejú, sú podľa mňa poškodzovaní. Vedenie systém nechce zmeniť. Ako by ste to riešili? Ja by som navrhla neuplatňovať nič, ani deti ani odpočet a podať daňové priznanie. Zákonite by vznikol preplatok a to dosť veľký. Ale to treba aj tým zamestnancom vysvetliť a tu je aj problém, ako by to pochopili voči vedeniu firmy. Pritom nemôžem povedať, že by zarobili málo. Myslím že sú v otázke zárobku spokojní. Ale nie je to určite správne. Ďakujem za trpezlivosť pri čítaní aj pri radách.
STRELEC
06.12.05,07:20
Odhliadnime od skutočnosti, že je to naprosto "nepredpisové" a zvláštne riešenie odmeňovania. Môj názor:

a) mzda v závislosti od výkonu (v tomto prípade - km) - súhlas
b) daňový bonus s výkonom (aspoň nie v práci:) ) nesúvisí a je firme platený štátom cestou daňového úradu. Zamestnanec, rodič, ho musí dostať. Žiadna diskusia v tomto bode nemá zmysel.
Manual
06.12.05,08:13
Ak je zamestnanec spokojný s vyplatenou mzdou ale nerozumie výplatnému lístku /môže sa spýtať mzdárky/ čo tam všetko má. Ja by som si podal sám DP a mám istotu že o nič neprídem.
Ostatné ako STRELEC
STRELEC
06.12.05,08:24
.... Ja by som si podal sám DP a mám istotu že o nič neprídem....
Nebolo by tam riziko, že sa zamestnanec pokúsi uplatniť bonus duplicitne? Pre podanie priznania by sice dostal "Potvrdenie o príjme ...", ale čo ak ....? Možno je mzdová agenda danou firmou vypracovaná len ozaj veľmi formálne. Bonus možno nie je predmetom ich záujmu:) .
Manual
06.12.05,08:33
Nebolo by tam riziko, že sa zamestnanec pokúsi uplatniť bonus duplicitne? Pre podanie priznania by sice dostal "Potvrdenie o príjme ...", ale čo ak ....? Možno je mzdová agenda danou firmou vypracovaná len ozaj veľmi formálne. Bonus možno nie je predmetom ich záujmu:) .
Peter ale veď si dá všetko aj do DP, nepôjde o duplicitu. A čo by sme doporučili zamestnancovi???
tonkat
06.12.05,09:39
Peter ale veď si dá všetko aj do DP, nepôjde o duplicitu. A čo by sme doporučili zamestnancovi???
Veď práve o zamestnanca mi ide, pretože on ten daňový bonus de facto nedostane, aj keď si ho uplatňuje vo firme. Ja viem, že je to nesprávne vykazovanie tzv. formálne mzdy, ale nie je v mojej moci to zmeniť. Tak by som chcela aspoň pomôcť zamestnancom. Predpokladám, že to nieje jediná firma, ktorá si kráti odvody týmto spôsobom. Ako to riešite?
Denda
06.12.05,09:49
Veď práve o zamestnanca mi ide, pretože on ten daňový bonus de facto nedostane, aj keď si ho uplatňuje vo firme. Ja viem, že je to nesprávne vykazovanie tzv. formálne mzdy, ale nie je v mojej moci to zmeniť. Tak by som chcela aspoň pomôcť zamestnancom. Predpokladám, že to nieje jediná firma, ktorá si kráti odvody týmto spôsobom. Ako to riešite?
Môžete prosím bližšie vysvetliť?:) upravujete btto príjem do netto výšky mzdy?
tonkat
06.12.05,09:58
Môžete prosím bližšie vysvetliť?:) upravujete btto príjem do netto výšky mzdy?
Nie, zamestnanec má napr. na výplatnej páske 15 000 brutto a po zohľadnení Vyhlásenia... napr. 14 500,- netto. Má 5 detí. Ale na ruku dostane 19.000.
Ten čo nemá deti pri tej istej brutto mzde a tom istom výkone dostane tiež 19.000.
vladan
06.12.05,10:40
Nie, zamestnanec má napr. na výplatnej páske 15 000 brutto a po zohľadnení Vyhlásenia... napr. 14 500,- netto. Má 5 detí. Ale na ruku dostane 19.000.
Ten čo nemá deti pri tej istej brutto mzde a tom istom výkone dostane tiež 19.000.

buď som prepracovaná alebo nechápem ako dostane z brutto 15 000 čisté 19 000? :eek: ... tonka, ešte raz a pomaly (kvôli mne)
tonkat
06.12.05,10:48
buď som prepracovaná alebo nechápem ako dostane z brutto 15 000 čisté 19 000? :eek: ... tonka, ešte raz a pomaly (kvôli mne)
Veď to je tá finta obchádzania odvodov - pre firmu v účtovníctve 14.500 a pracovníkovi na ruku 19. 000. Lebo pri 19.000 čistom by boli odvody o cca tretinu vyššie. A keď je to pre 30-40 zamestnancov tak je to pekná úspora. Ale to nieje žiadna novinka, tak to robia predpokladám viacerí.
beatap
06.12.05,10:54
a tie 4000 sú ako evidované, teda zaúčtované ?
Evaman
06.12.05,10:57
Veď práve o zamestnanca mi ide, pretože on ten daňový bonus de facto nedostane, aj keď si ho uplatňuje vo firme. Ja viem, že je to nesprávne vykazovanie tzv. formálne mzdy, ale nie je v mojej moci to zmeniť. Tak by som chcela aspoň pomôcť zamestnancom. Predpokladám, že to nieje jediná firma, ktorá si kráti odvody týmto spôsobom. Ako to riešite?

No a čo tak , keby ti podpísali vo vyhlásení, že si DB neuplatňujú a ty im ho uplatníš potom v RZ za celý rok.
Timcsi
06.12.05,10:58
Podľa mňa nijak. Zvyšok dostanú načierno. ???
tonkat
06.12.05,10:59
a tie 4000 sú ako evidované, teda zaúčtované ?
Nie sú nikde zaúčtované, je len evidencia, ale nie účtovná.
Evaman
06.12.05,10:59
a tie 4000 sú ako evidované, teda zaúčtované ?

Ten zvyšok je samozrejme "čierny fond" veď ani nemajú byť ako a kde evidované..

Alebo navrhnúť zamestnancom, ktorí majú zamestnané manželky aby si DB uplatňovali ony.
tonkat
06.12.05,11:01
No a čo tak , keby ti podpísali vo vyhlásení, že si DB neuplatňujú a ty im ho uplatníš potom v RZ za celý rok.
To by takisto nedostali, lebo RZ je súčasťou mesačnej výplaty.
Evaman
06.12.05,11:15
To by takisto nedostali, lebo RZ je súčasťou mesačnej výplaty.

To znamená , že aj RZ je robené tiež len proforma? Čiže ak by si nejaký zamestnanec chcel uplatniť napr. "úľavu na manželku" tak príde o vrátku z DÚ, pretože defacto na tom ešte Fa zarobí? Veď ak vidí na výplatnej páske preplatok na dani z RZ , tak by ste mu ho mali vyplatiť naviac + k tej mzde za daný mesiac. Alebo potom nachápem ako je RZ súčasťou mesačnej mzdy.
Denda
06.12.05,11:24
Dnes je Mikuláš asi nám dnes doniesol mzdový guláš:D:D:D

Pre Tonkat: jednoznačne sú ukrivdení zamestnanci,ktorí sú uplatňujú DB.
Ak sú s tým spokojní nemáte čo riešiť. Ak nie, bolo by dobré keby sa aj oni pričinili o iné odmeňovanie vo firme:)
tonkat
06.12.05,11:28
To znamená , že aj RZ je robené tiež len proforma? Čiže ak by si nejaký zamestnanec chcel uplatniť napr. "úľavu na manželku" tak príde o vrátku z DÚ, pretože defacto na tom ešte Fa zarobí? Veď ak vidí na výplatnej páske preplatok na dani z RZ , tak by ste mu ho mali vyplatiť naviac + k tej mzde za daný mesiac. Alebo potom nachápem ako je RZ súčasťou mesačnej mzdy.
RZ firma nerobí. Ale vo všeobecnosti je RZ súčasťou mesačnej mzdy.V tej fy si podávajú zamestnanci DP. Je taká dohoda s vedením. Aj keby im robili RZ, myslím, že by sa neprihliadalo na preplatok, pretože aj tak majú vyšší čistý príjem ako podpisujú.
Pepa
06.12.05,11:36
RZ firma nerobí. Ale vo všeobecnosti je RZ súčasťou mesačnej mzdy.V tej fy si podávajú zamestnanci DP. Je taká dohoda s vedením. Aj keby im robili RZ, myslím, že by sa neprihliadalo na preplatok, pretože aj tak majú vyšší čistý príjem ako podpisujú.
Tonka, "nič nové na svete". Nie jedna firma to robí tak, že niečo na bielo a niečo na čierno. Podľa môjho názoru uvažuješ správne ako "pomôcť zamestnancom" . Ja to robím tak, že im vystavujem potvrdenie o zdaniteľnej mzde a DB si uplatnia v daňovom priznaní.
Evaman
06.12.05,11:39
Tak potom len poradiť zamestnancom , aby si u vás neuplatňovali DB ale si to vysporiadali v DP alebo teda nech to uplatňuje manželka.:)
Tweety
06.12.05,12:06
:cool: Ako by ste riešili situáciu, keď firma odmeňuje pracovníkov v závislosti od výkonu, napr. prejazdených km a to tak, že bez ohľadu na ostatné osobné záležitosti (deti, odp. položka, daň. bonus) majú čistú mzdu pracovníci s rovnakým počtom km rovnakú. Výplaty sú ale v nižších číslach, kvôli odvodom. Potom tí, ktorí majú 5 detí majú rovnakú čistú mzdu ako tí, ktorí sú slobodní bezdetní. Tento postup si firma (vedenie) zvolila kvôli jednoduchosti - vypláca sa v celých tisícoch.( 15 000, 20 000 atď.). Pracovníci si uplatňujú daňový bonus a tiež odp. položku vo viere, že to majú vo výplate zohľadnené, ale nakoľko tomu systému dobre nerozumejú, sú podľa mňa poškodzovaní. Vedenie systém nechce zmeniť. Ako by ste to riešili? Ja by som navrhla neuplatňovať nič, ani deti ani odpočet a podať daňové priznanie. Zákonite by vznikol preplatok a to dosť veľký. Ale to treba aj tým zamestnancom vysvetliť a tu je aj problém, ako by to pochopili voči vedeniu firmy. Pritom nemôžem povedať, že by zarobili málo. Myslím že sú v otázke zárobku spokojní. Ale nie je to určite správne. Ďakujem za trpezlivosť pri čítaní aj pri radách.
Firma podľa uvedeného ako zráža daň zo záv.činnosti- príjmu? Ak neprihliada na vyhlásenie k zdaneniu, potom zamestnanci zaplatia na dani viac, ako by mali, vyššie odvody ako by mali atď. Nie je to správny postup v podnikaní.:o :cool:
Denda
06.12.05,12:17
Firma podľa uvedeného ako zráža daň zo záv.činnosti- príjmu? Ak neprihliada na vyhlásenie k zdaneniu, potom zamestnanci zaplatia na dani viac, ako by mali, vyššie odvody ako by mali atď. Nie je to správny postup v podnikaní.:o :cool:
Firma má všetko v poriadku:cool:, len zamestnancom vyrovnáva do výšky príjem z čiernych peňazí. To znamená, že zamestnanec, ktorý si uplatňuje DB má menšie odmeňovanie ako zamestnanec, ktorý si DB neuplatňuje:)
Tweety
06.12.05,12:20
Firma má všetko v poriadku:cool:, len zamestnancom vyrovnáva do výšky príjem z čiernych peňazí. To znamená, že zamestnanec, ktorý si uplatňuje DB má menšie odmeňovanie ako zamestnanec, ktorý si DB neuplatňuje:)
Pýtam sa, či je to kóšer?, myslím si, že nie.:(
Denda
06.12.05,12:26
Pýtam sa, či je to kóšer?, myslím si, že nie.:(
Nie je a platí môj príspevok 18.:) Nerozoberám tu vôbec myšlienku čiernych peňazí a iných vecí:rolleyes:. Keď je obojstranná spokojnosť ťažko my niečo na porade vyriešime;)
Tweety
06.12.05,12:59
Nie je a platí môj príspevok 18.:) Nerozoberám tu vôbec myšlienku čiernych peňazí a iných vecí:rolleyes:. Keď je obojstranná spokojnosť ťažko mi niečo na porade vyriešime;)
To je pravda, škoda, že si takýto nesprávny postup voči zamestnancom, samotní zamestnanci neuvedomujú. Ale, komu niet rady, tomu niet pomoci.
Zbadajú sa, až budú odchádzať do dôchodku, ale to už bude neskoro.:cool:
vladan
06.12.05,13:23
Ja by som navrhla neuplatňovať nič, ani deti ani odpočet a podať daňové priznanie. Zákonite by vznikol preplatok a to dosť veľký. Ale to treba aj tým zamestnancom vysvetliť a tu je aj problém, ako by to pochopili voči vedeniu firmy.

hurá, tému som pochopila :D ... súhlasím s tvojim názorom, tonka, že neuplatňovať nič, ani deni, ani odpočet a podať daňové priznanie. Ale prečo máš strach, že ako by to pochopili zamestnanci voči vedeniu firmy? Veď určite súhlasili s takýmto odmeňovaním a daňové priznanie by im prinieslo ešte nejaký ten preplatok navyše. Skús si to premyslieť a vysvetliť im výhodu podania daňového priznania.
Manual
06.12.05,13:49
tonka ako vidíš, nič sa vymyslieť nedá. Ako som písal už v príspevku č.3 zamestnanec nech si podá DP a to je najčistejšie. A ak zamestnanec nechce a je ti ho ľúto, sprav to za neho, snáď sa Ti nejako "poďakuje", veď na poďakovanie mu DU poskytne peniaze.
Pekný dšň želám...
tonkat
06.12.05,14:08
Ďakujem Manuál a tiež všetkým ostatným za diskusiu. Skoro sa to otočilo proti mne, že čo to máme za firmu, ale ja som v tom nevinne. Chcem len pomôcť ľuďom, pretože sú to ich korunky a ani nevedia o čo prichádzajú. A vedenie tento systém nezaviedlo tiež s úmyslom poškodiť pracovníkov.
jaja99
06.12.05,23:09
keď firma odmeňuje pracovníkov v závislosti od výkonu, napr. prejazdených km a to tak, že bez ohľadu na ostatné osobné záležitosti (deti, odp. položka, daň. bonus) majú čistú mzdu pracovníci s rovnakým počtom km rovnakú.

Chcem reagovat na tvoj prispevok ani nie tak zo strany daneprosteho minima, alebo bonusu, ale na tu cast, ze: zamestnanci su odmenovani od poctu km. Tento sposob je podla mna v rozpore so zakonnikom prace, lebo preprava je odbor, v ktorom ak si zvolis meradlo kilometer, tak nutis zamestnanca, aby porusoval dopravne predpisy, nedodrziaval povinne prestavky, jazdil najma v noci - ked ides rychlejsie. Myslim, ze sa jedna o konanie, ktorym ohrozujes ako zamestnavatel zdravie zamestnanca, ak toto odmenovanie mas takto priamo v pracovnej zmluve zakotvene. Pozvi inspektorat prace, co ti na to povedia:o Ja by som navrhovala len odmenu, ak zamestnanec odjazdi napr.3000 km, ale ked najazdi uz nad tuto hranicu, nedostane nic naviac.
Mala so k tomu aj odlozeny clanok, ked ho najdem, vo stvrtok poslem. My dopravcom navrhujeme doplatok ku mzde riesit cez cestovne nahrady, tzn v skutocnosti mu vyplatis 5 perc. vreckove, ale na papieri 40 perc.
tonkat
06.12.05,23:47
keď firma odmeňuje pracovníkov v závislosti od výkonu, napr. prejazdených km a to tak, že bez ohľadu na ostatné osobné záležitosti (deti, odp. položka, daň. bonus) majú čistú mzdu pracovníci s rovnakým počtom km rovnakú.

Chcem reagovat na tvoj prispevok ani nie tak zo strany daneprosteho minima, alebo bonusu, ale na tu cast, ze: zamestnanci su odmenovani od poctu km. Tento sposob je podla mna v rozpore so zakonnikom prace, lebo preprava je odbor, v ktorom ak si zvolis meradlo kilometer, tak nutis zamestnanca, aby porusoval dopravne predpisy, nedodrziaval povinne prestavky, jazdil najma v noci - ked ides rychlejsie. Myslim, ze sa jedna o konanie, ktorym ohrozujes ako zamestnavatel zdravie zamestnanca, ak toto odmenovanie mas takto priamo v pracovnej zmluve zakotvene. Pozvi inspektorat prace, co ti na to povedia:o Ja by som navrhovala len odmenu, ak zamestnanec odjazdi napr.3000 km, ale ked najazdi uz nad tuto hranicu, nedostane nic naviac.
Mala so k tomu aj odlozeny clanok, ked ho najdem, vo stvrtok poslem. My dopravcom navrhujeme doplatok ku mzde riesit cez cestovne nahrady, tzn v skutocnosti mu vyplatis 5 perc. vreckove, ale na papieri 40 perc.
Aj ja chcem reagovať na tvoj príspevok. Takže v prvom rade ja nie som zamestnávateľ a teda ničím neohrozujem zdravie zamestnancov. Ja im chcem pomôcť. A ďalšia vec tie km bolo zjednodušene povedané, samozrejme že do hodnotenia vstupujú aj iné ukazovate. Ale aj keby boli len km nevidím v tom problém, pretože šoferi sú spojení neustále s dispečerom a teda nemôžu si jazdiť ako sa im chce a naháňať km ako tu bolo povedané. Musia dodržiavať povinné prestávky, termín nakládky a vykládky. Dopravné predpisy ak porušia, za to si zodpovedajú sami. A stačila jedna pokuta v zahraničí a sú vyliečení z nejakého porušovania. Inšpektorát práce u nás bol už aspoň 3x a nič nenamietal voči takémuto odmeňovaniu. No a tomu vreckovému nerozumiem. Aký je to doplatok ku mzde, keď mu vyplatíš menej ako ti podpíše. A tiež všetci nejazdia v zahraničí, takže nemajú nárok na vreckové.