plada
18.01.11,13:31
Ahojte, priatelia,
chceme prerobiť jadro, len mne sa nejako nepáči dlažba ani obkladačky. V kúpeľni aj na WC máme na podlahe koberce. Ja som zimomrivá, a tak by som chcela vedieť, či existuje nejaká alternatíva na stenu za sprchový kút miesto obkladačiek, tiež niečo iné nad umývadlo.
Plada
marleau
18.01.11,12:38
Čo sú to tie "kachličky"?
220870
18.01.11,17:20
Farba ,tapeta,prírodný, umelý kameň,laminát.
tiger111
20.01.11,08:18
Čo sú to tie "kachličky"?
nevies co si kachlicky??? :)) gratulujem
osky
20.01.11,18:17
Farba ,tapeta,prírodný, umelý kameň,laminát.

to nemyslis vazne-za sprchovy kut?
mozno este ten kamen.
vsetko ostatne sa mi zda nevhodne.ved na stene sa chyti plesen uz len z vlhkeho vzduchu,ked sa dobre nevetra,nieto este ked sa bude stale na to liat voda,takze neviem aku farbu mas na mysli.
tapeta sa oceri a laminat sa oduje.
ci nie....:confused:
sybila3
20.01.11,18:19
no ja som tiež zimomrivá ale kúpelňu bez obkladačiek si neviem predstaviť, veď nebudeš v nej tráviť celý deň.
zk24
20.01.11,18:23
No, ja by som si vedela skor predstavit kupelnu bez obkladaciek ako kupelnu s kobercom :eek::eek::eek::eek:

Obkladov je tolko na vyber, ze by som musela mat 10 kupelni aby som uspokojila svoju tuzbu mat ich vsetky...
Tweety
20.01.11,18:23
to nemyslis vazne-za sprchovy kut?
mozno este ten kamen.
vsetko ostatne sa mi zda nevhodne.ved na stene sa chyti plesen uz len z vlhkeho vzduchu,ked sa dobre nevetra,nieto este ked sa bude stale na to liat voda,takze neviem aku farbu mas na mysli.
tapeta sa oceri a laminat sa oduje.
ci nie....:confused:
Proti gustu žiaden dišputát,:mad: nám sa napr. krúti hlava nad susedmi vedľa nás, ktorí majú v kúpeľni asi plechovú zástenu, pretože, keď púšťajú vodu, je to asi tak, akokeby ma aj cez stenu polievali a to nehovorím o tom hluku. No čo už, keď sused nemá k policajtom ďaleko.
sybila3
20.01.11,18:27
ja vôbec nepociťujem chlad z obkladačiek, dokonca keď je kúpelňa zatvorená, tak je tam najteplejšie v dome, nakoľko ostatné mám otvorený priestor.
jelalim
20.01.11,18:28
Tiez si neviem predstavit kupelnu bez obkladaciek, ale viem si predstavit kupelnu s obkladackami v ktorej je teplo - dajte si tam radiator alebo nejaky elektricky ohrievac.
zk24
20.01.11,18:31
Neviem, nam tecie tepla voda. V byte chodim zasadne v papuciach, pred vanou sa vyzujem, vojdem do nej. pustim teplu vodu. potom vojdem do papuc a idem...
doktor01
20.01.11,18:37
Ahojte, priatelia,
chceme prerobiť jadro, len mne sa nejako nepáči dlažba ani obkladačky. V kúpeľni aj na WC máme na podlahe koberce. Ja som zimomrivá, a tak by som chcela vedieť, či existuje nejaká alternatíva na stenu za sprchový kút miesto obkladačiek, tiež niečo iné nad umývadlo.
Plada
A čo takto drevo s kvalitnou povrchovou úpravou? Síce netypické, ale pre niekoho možno zaujímavé. Ale možnosti je viacero. Napr.: Plast, sklo, prírodný alebo umelý kameň v kombinácii s podlahovým vykurovaním.
EvaB
22.01.11,22:33
Neviem, prečo riešiš steny, tie ťa nemusia trápiť, nedotýkaš sa ich. Ide asi o studenú podlahu. Píšeš o jadre, teda bývaš v paneláku a tam jediné a jednoduché riešenie je umiestniť pod dlažbu elektrickú podlahovú rohož, napr. Devi. To si zapneš kedy potrebuješ a môžeš chodiť aj bosá. Doplnila by som to teplovzdušným ventilátorom. Ale kúpelňu bez obkladačiek-to asi nie.
tutiola
23.01.11,05:50
Podlaha v kúpeľni - existuje aj je teplá dlažba, názov nepoznám, ale vyskúšala som ju pred pár rokmi. Nevyhrieva priestor, ale ak stúpiš bosou nohou, tak máš pocit ako pri podlahovom kúreni.
day
23.01.11,06:25
mne sa v kupelni velmi paci drevo

(spominanu vlhkost musis dostat z kupelne rychlo von, potom nebude prolem s plesnami)
Nandrolon
23.01.11,06:32
alebo čo iba taký ten hydroizolačný náter vrchný umývateľný, neviem či sa to nevolá terizol, vypadá to ako biela plastová omietka...
220870
23.01.11,07:00
plada
24.01.11,06:46
alebo čo iba taký ten hydroizolačný náter vrchný umývateľný, neviem či sa to nevolá terizol, vypadá to ako biela plastová omietka...
Nadrolon, Tvoja odpoveď ma zaujala najviac. Ešte si pozisťujem u predajcu dostupné informácie a na osemdesiat percent som rozhodnutá. Presne toto som hľadala. Nechcem obkladačky, v kúpeľni s obkladačkami mám pocit chladu a ani sa mi to nepáči. Ďakujem Ti za tip.
Plada