Twoflower
18.01.11,13:58
Asi pol roka mám nový NB, kúpil som ho v riadnej predajni komplet aj s operačným systémom a teraz sa mi v pravom dolnom rohu objavila správa:

Windows 7
Build 7600
This copy of Windows is not genuine

Čo to má znamenať?
KoxXxo
18.01.11,13:12
Chobot
18.01.11,13:14
Asi pol roka mám nový NB, kúpil som ho v riadnej predajni komplet aj s operačným systémom a teraz sa mi v pravom dolnom rohu objavila správa:

Windows 7
Build 7600
This copy of Windows is not genuine

Čo to má znamenať?

A nemáš na NB niekde na spodku nálepku originality systému s registračným kódom? Možno tento kód treba zadať do systému, aby si ho registroval a tým pádom sa stane legálnym (možno máš len skúšobnú verziu).
Twoflower
18.01.11,15:15
Áno je tam - ak máš na mysli Product key. Ešte tak zistiť kam ho zadať...:confused:

Hmmm... hlásenie zmizlo - dúfam, že sa už neobjaví.:D
buchač
18.01.11,15:54
Vlado40
18.01.11,20:43
Asi pol roka mám nový NB, kúpil som ho v riadnej predajni komplet aj s operačným systémom a teraz sa mi v pravom dolnom rohu objavila správa:

Windows 7
Build 7600
This copy of Windows is not genuine

Čo to má znamenať?

Niekedy predavači v PC predajni nainštalujú windows aby nebol prázdny NB ,alebo PC ,samozrejme nie legálny windows.Stáva sa, málokedy ,že aj windows zblbne .
pistik71
19.01.11,08:50
Niekedy predavači v PC predajni nainštalujú windows aby nebol prázdny NB ,alebo PC ,samozrejme nie legálny windows.Stáva sa, málokedy ,že aj windows zblbne .

Alebo to skor robia tak, ze robia image Windows na viacero rovnakych PC, aby nemuseli stale instalovat windows (je to rychlejsie) a potom nezmenia key a ludia sa potom cuduju preco maju nelegalny win.