AUNCE
18.01.11,17:45
neviete ako sa spojim s pocitacom cez bluetooth zmobilu?
ladyrs
18.01.11,16:49
potrebuješ mať k tomu kľúčik/bluetooth, ktorý sa zasunie do USB portu, potom si dáš vyhľadať dostupné zariadenia
jess
18.01.11,16:51
Zapneš BT aj v mobile, aj v PC (ak ho tam máš), potom dáš vyhľadať zariadenia. Mali by sa nájsť. Ale záleží na mobile. Ja sa s mojim mobilom v pohode nájdem, aj stiahnem obrázky, ale mužov mobil mi nájde, PC vypíše nejaký kód, ten zadám do jeho mobilu, popresúvam sa cez všelijaké zložky k obrázkom, ale nevidím ich. Toto sme robili s dcérou tak narýchlo, tak sa možno treba hrať dlhšie. Môj mobil žiadny kód nepýtal :).
pistik71
19.01.11,08:54
Na mobile zapni bluetooth - len treba nastavit aby bol viditelny (nastavenia podla typu mobilu), na pocitaci tiez - tam budes mat v dolnom rohu pri hodinach ikonku Blietooth, na ktoru kliknes pravym tlacidlom mysi a dat Pridat zariadenie - spusti sa "sprievodca" ktory to spravi jednoducho.
ewita888
09.05.12,17:55
Poprosím:
mám nokiu 7230 a notebook 4530s.. na obidvoch mám zapnuté bluetooth.. mobil sa mi nevie napojiť na notebook.. naopak to ide.. prečo?? ďakujem
avalik
09.05.12,18:00
mas notebook nastaveny ako viditelny pre vsetkych?
ewita888
09.05.12,18:08
ja neviééém kde to nastaviť.. :mad: ale píše, že nie je skrytý...
Chobot
09.05.12,21:28
ja neviééém kde to nastaviť.. :mad: ale píše, že nie je skrytý...

No však stačí, ak na PC dáš pripojiť mobil. Z PC potom môžeš vidieť všetky súbory v mobile.

Načo by si to robila naopak? Neviem, či to vôbec ide z mobilu...
nunenko
10.05.12,07:46
No však stačí, ak na PC dáš pripojiť mobil. Z PC potom môžeš vidieť všetky súbory v mobile.

Načo by si to robila naopak? Neviem, či to vôbec ide z mobilu...
Načo by robila naopak? Na rôzne veci. Z mobilom sa pripojíš na PC aj po sieti ako i po Internete. Môžeš si streemovať filmy, prezerať dokumenty, dokonca mať vzdialenú správu (ovládaš všetky programy).
Cez bluetooth sa pripojíš na PC napríklad aj pre prenos zvuku z pc a mobil použiješ ako bezdrôtový mkrofón a sluchátko na Skype, či na zdielalanie internetu.
A spojíš sa s PC tak, že ich spáruješ.
ewita888
10.05.12,10:52
No však stačí, ak na PC dáš pripojiť mobil. Z PC potom môžeš vidieť všetky súbory v mobile.

Načo by si to robila naopak? Neviem, či to vôbec ide z mobilu...
Božinku, som ja ale talent :) Jasné, v pc som to mala, ale neotvorila som to.. ja som myslela, že zapnem bluetooth na obidvoch a pošlem fotky klasicky ako z mobilu na mobil.. tak fotky už vidím v pc, akurát ich neviem uložiť všetky naraz..
roland.b365
12.05.12,06:48
To ti musi aj mobil podporovat......