Spyko24
18.01.11,18:23
Na internete toho moc nieje. Robil už toto nekto? jedná sa o internetový predaj a je to dost komplikovane a sa bojim ze to bude komplikovat zivot mne :mee:
Deiky
18.01.11,19:38
Na internete toho moc nieje. Robil už toto nekto? jedná sa o internetový predaj a je to dost komplikovane a sa bojim ze to bude komplikovat zivot mne :mee:
Dnes uz mobilne zariadenia coraz viac podporuju bezne standardy a pracuju aj s klasickymi web systemami... cize bezny Eshop sa da spustin bezproblemov aj na niektorych novsich zariadeniach... Je to vec casu kedy budu mobilne browsery rovne tym beznym.. HTC PDAcka a blackberry so zobrazenim zlozitejsich prvkov nemaju problem..

alebo je rec o beznej e-commerce? ak ano, tak o tej sa tu pise v kategorii internetove podnikanie snad kazdy 3 post : ))
padro
18.01.11,19:47
a co by si chcel vediet? akosi nerozumiem otazke :)
Jaromír Ščepka
18.01.11,19:48
e-commerce je elektronicky obchod, nie elektronicky marketing. Otazka teda trosku vseobecna.
Spyko24
18.01.11,20:18
I-commerce ..... by malo byt neco ako interaktivny obchod nie mobil :) kupa, predaj produktov, ..... to je nejaky system neco ako ******* alebo neco take ... Prepáčte ak som Vás trošku zmiatol :)
padro
18.01.11,20:30
Spyko si tu robis srandu? alebo to myslis vazne :) lebo mi to pride ako otazka ze niekto zil v jaskyni a prisiel do civilizacie, alebo som stale nepochopil co chces vediet o eshope. :eek:
Deiky
18.01.11,20:30
I-commerce ..... by malo byt neco ako interaktivny obchod nie mobil :) kupa, predaj produktov, ..... to je nejaky system neco ako ******* alebo neco take ... Prepáčte ak som Vás trošku zmiatol :)
Treba konkretizovat myslienky necitame : ) nieco ako co?
Spyko24
18.01.11,20:56
Dobre inak :) Ide o prácu, biznis, niečo ako pyramídové hry na ktoré názvy si teraz nemôžem spomenúť :eek: . Sprostredkúvate nejaké produkty zákazníkom a dostávate zato províziu. Sám tomu ešte moc nechápem tak preto sa pýtam či to nekto pozná
padro
18.01.11,21:04
tak o pyramidach je tu asi zbytocne vobec diskutovat
Spyko24
18.01.11,21:05
tak o pyramidach je tu asi zbytocne vobec diskutovat

Jasne pyramídu by som nešiel ale presviedčali ma že to neni pyramída :confused: asi sa nato vybodnem