babicka1
18.01.11,20:11
dobrý den chcela by som sa spýtat ked dám analizovat windows a aplikácie vyhodí mi nejaké súbory ktoré dám potom vyčistit nič sa nestane alebo mi niečo nepôjde?
alebo ked potom si sám registre hladat problémy vyhodí mi 67 problémov mám ich dat opravit alebo nie? nechcem aby sa mi niečo stalo s počítačom dakujem za radu
buchač
18.01.11,19:16
dobrý den chcela by som sa spýtat ked dám analizovat windows a aplikácie vyhodí mi nejaké súbory ktoré dám potom vyčistit nič sa nestane alebo mi niečo nepôjde?
Nie ...
alebo ked potom si sám registre hladat problémy vyhodí mi 67 problémov dám ich opravit a nestane sa nič?
Nie ...
jA TOMU MOC NEROZUMIEM IBA HLADáM PRíčINY KED MI NEJE INTERNET TAK AKO Má,NEVIEM čI TO MáM ROBIT ALEBO NIE, nechcem aby sa mi niečo stalo s počítačom dakujem za radu
...CC stačí tak raz za týždeň spustiť ...ale môžeš v pohode aj denne ...najlepšie na koniec práce s PC ..


Program CCleaner disponuje prehľadným prostredím ktoré vám pomôže zbaviť nepoužívaných registrov a súborov ktoré zaťažujú váš harddisc a systém. Program je stabilný a je len malá šanca že by mohol niečo vo vašom systéme svojim čistením pokaziť.
arizona
18.01.11,19:18
Ja dávam vzdy vsetky problemove opravit.Zatial som nezbadala, ze by to sposobovalo nejake problemy
babicka1
18.01.11,19:22
dakujem za rady lebo už som mala strach ,že som niečo vyviedla,lebo dala som si novú tapetu a začal mi blbnút počítač stále mi po reštarte vyhadzoval chybu
Deiky
18.01.11,19:33
dakujem za rady lebo už som mala strach ,že som niečo vyviedla,lebo dala som si novú tapetu a začal mi blbnút počítač stále mi po reštarte vyhadzoval chybu
Odporucam nastavit ako task pri starte a vypinani systemu automaticky sa spusti na pozadi a vykona stanovenu cinnost (ktorumu stanovite) osobne to tak riesim na desktope a nemusim nato neustale mysliet...

Na servery sa mi takto cisit pc pravidelne v casovch intervaloch tiez vec nastaveni...
pistik71
19.01.11,08:39
Nuz, vzdy je sanca ze sa nieco po... :-) Uz som mal v rukach na servise par pocitacov ktore majitelia cistili Ccleanerom a "vycisteni" ich viac nenastartovali.
misoft
19.01.11,15:42
pistik71 prečo tak pesimisticky? Trochu viacej optimizmu! Ja CCleaner mám od začiatku, kedy vyliezol a jediné, čo robím, je jeho aktualizácia. Samotný CCleaner si však svoju prácu vždy odvedie bezchybne a za tie roky môj OS ani raz nepovedal "zlé slovo" po jeho "upratovaní".
(To skôr začne protestovať a vyhadzovať chyby po rôznych on-line scanneroch a čističoch - možných to zdrojov nákaz a vírov v OS).
Stefan2005
19.01.11,15:50
... si sám registre hladat problémy vyhodí mi 67 problémov mám ich dat opravit alebo nie? ...

pred opravou registrov ti CCleaner ponúkne zálohu tých zápisov, ktoré z nich odstráni - možno ich v prípade potreby zase obnoviť (ale nikdy to nebolo zatiaľ treba). Takže kľudne Zálohovať a Opraviť...
babicka1
01.02.11,13:46
ked si dám CCleaner čistit ,analizovat vyhodia sa mi súbory ktoré sú na odstránenie mám dat vyčistit?,lebo kolko krát sa mi stalo ,že mi počítač horšie išiel neišli mi načítat nejaké stránky alebo strašne dlho mu to trvalo, mám to používat alebo nie? stačí vyčistit iba registre?
sthruska
01.02.11,13:49
//neišli mi načítat nejaké stránky
Lebo si vymazala všetky cookies. Pozri do nastavení a tam si to urči. Čo má a čo nemôže mazať.
misoft
01.02.11,15:50
Doplním sthrusku:

Jako cookie (anglicky koláček, oplatka, sušenka) se v protokolu HTTP označuje malé množství dat, která WWW server pošle prohlížeči, který je uloží na počítači uživatele. Při každé další návštěvě téhož serveru pak prohlížeč tato data posílá zpět serveru. Cookies běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů, ukládá se do nich obsah „nákupního košíku“ v elektronických obchodech, uživatelské předvolby apod.
(Zdroj Wikipedia)
babicka1 preto ti pomaly načítavalo stránky, lebo tvoj PC si najskôr musel tie cookies uložiť. Pokiaľ by si však v priebehu hľadania na nete znova šla na určitú stránku a cookies už sú v tvojom PC, stránka sa okamžite načíta - lebo už tvoj PC má o nej informácie.
Pri vyčistení CCleaner-om sú všetky tieto cookies (koláčiky) zmazané (ak to CCleaneru povolíš) a preto sa musia znova vytvoriť a načítať. Preto to zdržanie na začiatku.
MilanH.
11.02.11,12:31
ja ho pouzivam roky...
a nemam problem...
kergulaan
02.05.11,06:30
Mam Ccleaner 3.01.1327 po dlhsom case som dal vyhladat aktualizacie z CCleanera a naslo mi, ze je nova verzia 3.06.1433 - mate nejake skusenosti s touto verziou. Nerad by som prechadzal na nieco nove, ked to stare tak dobre funguje.
(napr s FF 4 - nic moc)
Ak ma niekto skusenosti s Defraggler - od tej istej firmy ako Ccleaner - tiez potesi par info
Arnold123
02.05.11,08:20
Čistenie CCleanerom FF4 a IE9 bolo doplnené až do verzie 3.05. Ja používam verziu 3.06.1433.
kergulaan
02.05.11,08:33
Arnold 123 - asi sme sa nepochopili - ja som pisal, ze nerad prechadzam na nove verzie uz zabehnutych programov a ako priklad som udal FireFox 4 - vratil som sa k FF3, preto sa najprv pytam na nejake skusenosti s CC 3.06, aby som nemusel plakat, ze ten stari bol lepsi.
KoxXxo
02.05.11,10:17
Používam aj C-cleaner, aj Defragler. Aktualizujem hneď ako je vonku nová verzia a nikdy nebol problém.
Arnold123
02.05.11,10:22
Arnold 123 - asi sme sa nepochopili - ja som pisal, ze nerad prechadzam na nove verzie uz zabehnutych programov a ako priklad som udal FireFox 4 - vratil som sa k FF3, preto sa najprv pytam na nejake skusenosti s CC 3.06, aby som nemusel plakat, ze ten stari bol lepsi.

Hej, asi som zle prečítal.
V novej verzii bývajú aj opravované chyby z predchádzajúcej.
Treba si prečítať, čo všetko bolo pridané / opravené v novej verzii: http://www.piriform.com/ccleaner/version-history a na základe toho sa rozhodnúť. Mne to napr. vyhovuje, pretože má buď vylepšené hľadanie (napr. v registroch) alebo pridané nové funkcie.
Vrátiť sa k staršej verzii sa dá taktiež.
Oproti staršej verzii som spozoroval lepšie čistenie, uz nenachádzam toľko dočasných súborov v systéme.
salvosko
02.05.11,12:15
To fakt čistíte každý deň??? Ty kokso, ja to robím raz za polroka a nemá pocit že by to extra pomohlo, skôr z pohodlnosti lebo dočasné subory mazať je ručne onania.
Inak píše sa ANALYZOVAŤ, s tvrdým Y.
Juraj Tlach
02.05.11,15:11
Ja na to mám Tune Up. Beží na pozadí a stará sa o pc, ani o to neviem.
pepsikova
02.05.11,15:31
To fakt čistíte každý deň??? Ty kokso, ja to robím raz za polroka a nemá pocit že by to extra pomohlo, skôr z pohodlnosti lebo dočasné subory mazať je ručne onania.
Inak píše sa ANALYZOVAŤ, s tvrdým Y...

...ale no však aj ten pc je len človek...a častejšie nie je na škodu...záleží,kade sa túlaš a čo kde nazbieraš...kliešte, mravce, potvory..no..:D