mazdaman
18.01.11,22:02
Ahojte,v juni minuleho roku som si poriadil novy notebook znacky asus (asus pro64jv-jx207v) vyskusal som vsetky vymozenosti notasa dokonca sla vtedy aj webkamera ,cos je logicke :-) ,zhruba po 2 dnoch som chcel volat znamym lenze po zapnuti webky som sa uz v nej nevidel ,uz som videl iba "tmu" myslel som si ze to bude tym ze si mozem v nastaveniach skypu vybrat z 2 kamier ktore su tu 1. je asus virtual camera a 2. je asus usb 2.0 UVC 2M webcamera sle ani jedna z nich nesla tak som sa pokusil aktualizovat ovladace ,taktiez to nepomohlo ,odinstaloval som aj stary ovladac a opatovne som nainstaloval novy ale vobec nic sa nezmenilo ,myslim si ze tu webkameru brzdi nejaky program ,len je problem to zistit ,ak by niekto vedel prist na tuto zavadu ,tak by som bol mooooc rad dik za vase komenty :-)
Vlado40
18.01.11,21:17
V spravcovi zariadení je všetko v poriadku ?
pistik71
19.01.11,08:48
Ta "asus virtual camera" sa tam zobrala odkial? Mozne je ze si nainstaloval nejaky SW ktory jej dal blbe nastavenia (uvazuj co si instaloval) - mozno len staci nastavit jej normalny jas a kontrast. Skus sa pripadne vratit v obnoveni systemu do doby ked to fungovalo.
mazdaman
19.01.11,14:34
v spravcovi je vsetko v poriadku,neukazuje tam ziaden zlty trojuholnik ako mnohi trvdili ,proste vypisuje ze kamera pracuje spravne a ta asus virtual camera tam uz bola ako som kupil notebook
Vlado40
19.01.11,20:43
Odinštaluj si kameru a nainštaluj znova.

http://support.asus.com/download/Download.aspx?SLanguage=en-us
mazdaman
23.01.11,11:42
Kameru som odinstaloval aj nainstaloval ale stale sa nic nezmenilo ked dam video tak sa aj pocujem ale nevidim takze problem bude zrejme spaty s obrazom ,ale co dalej robit to newiem
misoft
23.01.11,16:14
Hriešna moja myšlienka: pokiaľ systém v správcovi ukazuje všetko OK - musí byť ešte aj nejaké nastavenie kamery (setup kamery) a možno tam je niečo zle nastavené (jas, kontrast, farby a pod.). Pohľadaj, či nemáš niečo v OS ku kamere, kde sa nastavuje kamera (mal by si vidieť aspoň kontrolný výstup z kamery).