IMIP
19.01.11,07:38
milí poraďáci, podeľme sa o nejaké špeciálne prekvapenia. Ideme mat s prieteľom 3 roky a to presne na valentína. Máte nejaké špeciálne a pekné prekvapenia čo ste prichystali svojmu priateľovi / priatelte alebo naopak on/ ona Vám? Možno sa budem inšpirovať,
JM1968
06.02.11,14:44
lujza.j
06.02.11,15:03
mimotemy pre mňa je to trápny sviatok, ako Silvester keď sa všetci akože musia zabávať, taký deň ako je Valentín, alebo Silvester sa dá urobiť kedy koľvek a nemusí mi to diktovať dátum v kalendári:);)
ludmilla
06.02.11,15:50
Tiež patrím k tým, ktorí tento sviatok neoslavujú. Ale podľa mňa najkrajšie darčeky sú tie, ktoré človek urobí sám z lásky a nestoja veľa peňazí.
Pre mňa (bola som študentkou) bol najkrajším darčekom balíček, ktorý mi prišiel na internát - krabička od papiera na pečenie a v nej krásna ruža v igelitovom vrecúšku orosená vodou a pod ňou list od môjho milého (teraz už manžela) - to všetko zabalené v bielom papieri a poistené na 1000 Kčs.

... alebo 1 koruna preposlaná na môj účet s poznámkou "si pre mňa cenejšia ako všetky peniaze sveta" :)

... alebo Kinder - vajíčko - bolo naplnené vanilkovým pudingom - pretože ho zbožňujem - manžel ho opatrne rozbalil, opatrne rozpolil, naplnil a znovu zatvoril, jemne prefénoval a zabalil, vyzeralo sťa by z obchodu ... to bolo len tak bez príčiny :)

... alebo zjavil sa náhle doma a priniesol mi zmrzlinu z MC Donaldu (aj pre tú mám slabosť (najbližší MC máme 60 km)

... keď sme spolu chodili napísali sme si list, čo všetko chceme spolu zažiť a potom sme si naše želania plnili napr. dať si pusu na Jahňacom štíte, zmrzlinu pod Michalskou bránou, západ slnka pri Liptovskej Mare, .....

... všetky darčeky by mali vychádzať z nášho srdca a mali by byť úprimné ...