haraximova
19.01.11,10:50
Som zamestnana a od roku 2008 prenajimam este nehnutelnost, za ktoru som kazdy rok podavala danove priznanie. Teraz ked sa musim kvoli tomu prihlasovat do zdravotnej som zistila ze nie som registrovana na danovom urade. Ked som sa tam bola registrovat sa zistilo ze nemaju o mne ani zmienku, ani moje danove priznania, ani zmluvu o prenajme. Chcu odo mna zaplatit pokutu a doplatit este raz dan ktoru som uz zalatila
KEJKA
19.01.11,09:52
predpokladám, že také povinnosti si si splnila a nechala si bud potvrdenú kopiu podania na DU, alebo aspoň Podacílístok z pošty. V opačnom prípade máš naozaj problém - dokazovanie je na Tebe.
hujer1
19.01.11,09:53
nemáš kópiu tých daňových priznaní, ktoré si podávala alebo aspoň potvrdenie o podaní daň.priznania?
haraximova
19.01.11,09:54
podacie listky su u uctovnicky a takisto aj kopie danovych, staci ked im to tam dodatocne prinesiem?
haraximova
19.01.11,09:58
mne je len divne to ze tam odo mna nic nemaju a vobec o mne nevedia, kam sa im vyparili vsetky tie dokumenty co im tam stale rok co rok posielam, skartovali?
Zita5
19.01.11,10:02
podacie listky su u uctovnicky a takisto aj kopie danovych, staci ked im to tam dodatocne prinesiem?

Dajte si to všetko do hromady, včetne kópie oznámenia , prihlášky, podacích lístkov, potvrdení o podaní DP, argumenty a choďte čo najskôr na DU .
KEJKA
19.01.11,10:03
ked máš doklady DPFO, tak problém nebude - pocopila som, že registrovať si sa nebola - teda nedostala si DIČ?
na DPFO si dávala čo? Rodné číslo?
bola si na správnom DU?..........nezmenila si adresu? Over si podanie u účtovníčky. Kvôli nájmu si mala svoju účtovníčku?
hujer1
19.01.11,10:03
určite im tie podacie lístky aj daň.priznania prines, originály si radšej nechaj, im daj kópie, lebo sama vidíš čo sa môže stať. Keďže máš doklad, že si im to doručila je teraz na nich aby si to vyhľadali
haraximova
19.01.11,10:16
registrovat som sa bola az teraz v januari pre zdravotnu, na danove islo RC. problem moze byt to ze patrim do obvodu 2 a uctovnicka posielal najprv danove na 4 a oni to preposielali na2.
uctovnicku ma manzelova sro
KEJKA
19.01.11,10:22
no tak chod na ten správny DU a bude to v suchu. aj ked registrovať si sa mala vtedy, ked to zaviedli.
haraximova
19.01.11,10:37
a bude si este kopec behania a dokazovania, len dufam ze sa tie priznania niekde najdu. no pokutu si uz zaplatim to bolo prve co mi oznamili
haraximova
19.01.11,10:39
dakujem aspon za povzbudenie aj ked viem ze to neni az taky problem.