viwaldi
19.01.11,09:58
dobry den,
chcela by som poradit. v akom pripade ma moze zamestnavatel degradovat z veducej pozicie?
chce si tam dosadit vlastneho cloveka, pricom sa menia aj pomery na pracovisku, sme tu momentalne 4. jedna osoba mne podriadena odchadza a oni nechcu prijat nikoho noveho, cize ja by som klesla do jej /nizsieho/ zaradenia - kedze profesne vyhovujem a jeden z mojich podriadenych ma prevziat moju veducu poziciu /nemoze zastat poziciu odchadzajucej - nema na to vzdelanie/.
dakujem
ivka70
19.01.11,09:09
mimotemy Nema vzdelanie na podriadenu funkciu, ale na funkciu veduceho vzdelanie ma?
Divne pomery ......


Otazka je, ci mas pracovne zaradenie v zmluve ako veduca.
ak ano, akakolvek zmena je zmenou pracovnej zmluvy a je mozna len s tvojim suhlasom.
Tweety
19.01.11,09:11
dobry den,
chcela by som poradit. v akom pripade ma moze zamestnavatel degradovat z veducej pozicie?
chce si tam dosadit vlastneho cloveka, pricom sa menia aj pomery na pracovisku, sme tu momentalne 4. jedna osoba mne podriadena odchadza a oni nechcu prijat nikoho noveho, cize ja by som klesla do jej /nizsieho/ zaradenia - kedze profesne vyhovujem a jeden z mojich podriadenych ma prevziat moju veducu poziciu /nemoze zastat poziciu odchadzajucej - nema na to vzdelanie/.
dakujem
Zamestnáv. má právo zadeľovať, odoberať pozície, je to v jeho kompetencii. Samozrejme so zmenou PZ musíš súhlasiť, ale zabrániť mu v tom nemôžeš.