ajacik
06.12.05,11:51
Je to začiatočnícka otázka, ale ja som dnes už taká zmagorená, že neviem, kde mi hlava stojí.
Potrebujem zaúčtovač cestovné. Vypíšem cestovný príkaz, výdavkový doklad. A teraz otázka: treba ešte aj zvlášť int. doklad? Lebo SW mi urobí doklad (omega) ale nie je to klasický interný doklad. Nie je to tam napísané.

Dakujem za odpoved
Alllena
06.12.05,10:58
Je to začiatočnícka otázka, ale ja som dnes už taká zmagorená, že neviem, kde mi hlava stojí.
Potrebujem zaúčtovač cestovné. Vypíšem cestovný príkaz, výdavkový doklad. A teraz otázka: treba ešte aj zvlášť int. doklad? Lebo SW mi urobí doklad (omega) ale nie je to klasický interný doklad. Nie je to tam napísané.

Dakujem za odpoved

ak cestovné vyplácaš v dannom roku tak netreba zvláčť ID ,sof by sa ťa mal opýtať pri nahadzovaní bloku v pokladni aký to je doklad či daňový alebo interný prepni interný takto to robím ja no nemám omegu
slnko
06.12.05,11:04
ja vyplnený a vypočítaný cest. príkaz z programu omega priložím k výdavkovému pokladničnému dokladu a zaúčtujem do nákladov. Nerobím už interný doklad. Iba ak bola poskytnutá aj záloha, a výdavkový doklad je už iba na rozdiel sumy, tak vtedy interný doklad 512/335 na celú výšku cestovného a pokladničný doklad 335/211 alebo 211/335 (ak bola záloha vyššia).:)
ajacik
06.12.05,12:31
dakujem vám všetkým :)
judy
06.12.05,12:52
ja ID vystavujem len v tom pripade, ak len cesták uctujem a vyplacam napr. o tyzden, dva. v tom priprade prilozim k ID vyplneny cest. prikaz uctujem 512/333.
Inak postupujem ako slnko, ale priamo z pokladne 512/211 bez 333.
auditorky nemali k tomu vyhrady.