Elena33
19.01.11,11:44
Potrebovala by som poradit, aku velku rastlinu by som si mala kupit do obyvacky na vyplnenie volneho priestoru v kute :confused:. Cez den je tam dost svetla a nie je tam prievan. Idealne, keby nebola velmi narocna a nerastla prilis rychlo.
terezamaria
19.01.11,10:55
Potrebovala by som poradit, aku velku rastlinu by som si mala kupit do obyvacky na vyplnenie volneho priestoru v kute :confused:. Cez den je tam dost svetla a nie je tam prievan. Idealne, keby nebola velmi narocna a nerastla prilis rychlo.

Ja by som doporučovala napr. lopatkovec. Je naozaj nenáročný a poskytne vždy pekný pohľad pri hodnotení izby. Mám s ním skúsenosti a ešte ma nikdy nezradil. A do kúta je priam výborný.:)
http://zahrada.artmama.sk/content/lopatkovec-pomoc
ivka70
19.01.11,11:00
Pripadne bananovnik .... je hodne nenarocny na starostlivost a vdacne rastie, ak ma dost priestoru.
arizona
19.01.11,11:13
Indeed
19.01.11,11:23
Diffenbachia.
lusielaL
19.01.11,12:40
Mne sa paci aj dracena.Minule prave v telke davali o tom co sa hodi do rohu,tak napr.aby to nebolo pichlave,zo zivota-kamaratke tak dost vazne na cas poskodila oko palma z pichlavym zakoncenim ked sa pri nej zohla-,dalej ze by kvôli estetike nemala byt ovela vyssia nez sedacka,ale myslim ze toto je vec vkusu.A dracena myslim ze je prave vhodna ku televizoru-pohlcuje ziarenie.