Carlie
19.01.11,13:11
Dobrý deň prajem.

Chcela by som Vás poprosiť o pomoc: čo môžem robiť, resp. na akú inštitúciu sa mám obrátiť, v prípade, ke´d mi bývalý zamestnávateľ ani po písomnej výzve nedodal Ročné zúčtovanie preddavkov za daň za rok 2009. V januári 2010 som tam prestala robiť, poslala som aj žiadosť, nereagoval, a ke´d som sa emailom na to dotazovala, vraj oničom nevedia....celý rok 2009 som tam pracovala.

ďakujem veľmi pekne
Carlie
Carlie
20.01.11,16:24
Nikto nevie? :(((
rodina1
20.01.11,16:32
Dobrý deň prajem.

Chcela by som Vás poprosiť o pomoc: čo môžem robiť, resp. na akú inštitúciu sa mám obrátiť, v prípade, ke´d mi bývalý zamestnávateľ ani po písomnej výzve nedodal Ročné zúčtovanie preddavkov za daň za rok 2009. V januári 2010 som tam prestala robiť, poslala som aj žiadosť, nereagoval, a ke´d som sa emailom na to dotazovala, vraj oničom nevedia....celý rok 2009 som tam pracovala.

ďakujem veľmi pekne
Carlie

Treba napísať podnet na príslušný daňový úrad. Oni sa už o to postarajú.
mimotemyNaša účtovníčka (bývalá) tiež nevykonala na žiadosť jednej bývalej zamestnankyni ročné zúčtovanie. Tá dala sťažnosť na daňový úrad, ktorý vykonal kontrolu a firme "naparil" pokutu.
Carlie
20.01.11,17:01
ďakujem moc za pomoc, rodina1....

Ešte jedna otázočka, a ak to zúčtovanie vykonala a nijak mi ho nepoukázala /určite mi mali dačo vrátiť, pretože mám aj daňový bonus na dieťa atď.../ aj tak by mohli dostať pokutu?

ďakujem
ivka70
21.01.11,12:42
ďakujem moc za pomoc, rodina1....

Ešte jedna otázočka, a ak to zúčtovanie vykonala a nijak mi ho nepoukázala /určite mi mali dačo vrátiť, pretože mám aj daňový bonus na dieťa atď.../ aj tak by mohli dostať pokutu?

ďakujem

Samozrejme.
Dufam, ze mas podaci listok z posty, ktorym si ziadost o rocne zuctovanie posielala.
Carlie
24.02.11,11:17
ivka 70 - áno, mám podací lístok z pošty, že som posielala žiadosť ich účtovníčke
Carlie
24.02.11,11:30
ivka70 - ano, mám potvrdenku od posty, ze som to posielala ich uctovnicke... zatial sa mi neozavli, ze co s tym, tak asi idem napisat na ten danak? Co myslis?

dakujem este raz