Polednak
19.01.11,13:46
Zdravím,

mam jednu otazocku, v roku 2010 sme mali prenajate reklamne plochy. Mame to podlozene zmluvou ktorej sucastou je aj fotodokumentacia ploch este pred nainstalovanim nasej reklamy. Na konci roku sme prenajom komplet vyplatili a dali si fakturu do uctovnictva. Avsak nemame fotodokumentaciu ktora by dokazovala ze tam nasa reklama v skutocnosti aj bola, osobne som to videl a to mi postacovalo. Minuli tyzden ma vsak nasa uctovnicka upozornila ze to moze byt pre danovi urad problem s preukazanim toho ze sme to naozaj mali v prenajme. problem je ten ze to neviem dodatocne doplnit do zmluvy pretoze tie reklamy tam uz niesu.
Bude to podla Vas problem ze tuto fotodokumentaciu nemam?

Za odpoved vopred dakujem

Radim
profesional
19.01.11,17:12
Podla mna to nie je problem. To potom ak by mala uctovnicka pravdu, tak by mi mohli daniari vyhodit z ankladov potlaceny kancelarsky papier ktory som medzicasom skartoval.
Tu ide o to ze ak uvedeny naklad bol v case jeho vzniku sposobily splnit zakonne podmienky, tak ide o danovy naklad.
To ci tieto podmienky by splnal aj po nejakej dobe je irelevantna.
Polednak
19.01.11,17:14
Ďakujem môj nazor bol na jej požiadavku rovnaký
blavaciko
19.01.11,22:51
samozrejme ze je to hlupost, takisto by si nemohol dat do nakladov vypisane pero, a ked si das prerobit webstranku, tak za tu staru doplatit dan, lebo uz ju nepouzivas...
to, ze dany priestor ste mali prenajaty mas preukazane na zaklade zmluvy a aj faktury a to ti staci
ked zamestnancovi preplacas jedlo, tiez nepotrebujes mat kazdy jeden obed odfoteny ako ho papa
Peter122
22.02.11,22:28
Reklamné plochy je dobré mať pre pokoj duše odfotené. A potom aká spoločnosť Vám prenajímala plochy? Ja som robil reklamnú kampaň cez http://www.mediamenu.sk Vypracovali to celé, dali mi vytlačiť billboardy za tušim 18 € ks a poslali celu fotodokumentaciu.. takže som určite kludný :) Ale verím, že ako písal kolega hore, to by daňováci museli aj kontrolovať hajzlovyý papier.. Inak asi viete prečo má 2 vrstvy.. Aby ste kópiu mohli poslať.. hádajte kam :D