ca-cko
19.01.11,15:36
Ktorí uctovny program je najvhodnejsi na e-shop?kolko by asi takyto program stal-bez skladu?Tieto programy sa platia na rok alebo ho celkovo odkupim?
Dakujem za rady.
shedivy
19.01.11,15:41
Záleží na akom eshope to pobeží, napr. MoneyS3 ponúka modul E-shop konektor v cene 195 € a dokáže pripojiť väčšinu eshopov s podporou XML.

Cenovo sa ekonomický software pohybuje medzi 100-200 € (základné verzie bez skladu atď.), tento poplatok je jednorázový pričom aktualizácie sú dostupné po dobu jedného roka. V prípade záujmu o ďalšiu podporu nie je potrebné kupovať software znova, len sa za nejaký poplatok predĺži licencia.
ca-cko
19.01.11,15:53
Dakujem,e-shop bezi na systeme os-commerce .Kolko asi stoji pripojenie systemu k e-shopu.Zistoval som si to a bolo mi povedane ze az okolo 1000e?je to mozne??
shedivy
19.01.11,18:03
S prepojením viac nepomôžem, ale čo sa týka ceny, pokiaľ si to spravíš sám výsledná suma by sa mohla pohybovať do 400 € (príklad: ekon. soft. Money S3 Small Business -199 €; E-shop konektor - 195 €; osCommerce - zdarma), pokiaľ to ale necháš na firmu 1000 € nie je nič výnimočné...

Osobne by som sa poradil s nejakým webdeveloperom / programátorom - najlepšie študentom, za nejakú stovku by to prepojenie mohol naprogramovať, pokiaľ si e-shop vytvoríš sám.
ca-cko
19.01.11,18:48
dakujem za info,program som stiahol...idem sa s tym potrapit...nevyzera to tak uplne jednoducho :-)