Citroon22
19.01.11,16:20
taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
Rusalka 24
19.01.11,15:23
A co by si chcel vediet?
durisovad
19.01.11,15:39
Ked pokusy nedopadnu dobre, je treba prikrocit k citaniu navodu.
Petra Nová
19.01.11,16:02
Hotová "tragédia" , ako sem pripojiť tému.:confused: Máš pravdu. Doteraz som si myslela, že len pre tých čo nevedia čítať a písať.;):) Robot za teba nebude hľadať ani témy, ani kategórie a ani Porada sa tebe neprispôsobí. Tak sa upokoj a napíš, čo si vlastne hľadal a chcel. Hodil si sem tému o 5.20 hod. a v tom momente si sa aj odhlásil.:rolleyes:
arizona
19.01.11,16:12
taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
Na Porade nájdeš vela rad z kazdej oblasti...od uctovnicta, cez stavbu, zahradu,pocitace az po tip na nedelny obedik.;)
Preto je rozdelena do jednotlivych "chlievikov" ako to my zartovne nazyvame.
Samozrejme, je vhodne zaradit otazku do spravneho chlievika.Ak hladas pomoc ohladne pestovania bamusov, tak urcite nezaradis medzi mzdy, ci rodinne pravo...:)
Takze preto ti Porada pri pridani otazky ponuka moznost vyberu,aby si aspon orientacne zaradil svoju otazku do spravnej sekcie.
Ako pomocka ti moze pomoct zadat do vyhladavaca slovicko, ktore sa tyka tvojho zaujmu. Po vyhodeni tem ti na pravej strane ukazuje, kde su obdobne otazky zaradene...
Ak sa ti to napriek tomu nepodari, su tu admini a moderatori, ktori tvoju otazku presunu do spravnej sekcie...

Mozno sa Ti to zda na prvy krat zlozite, ale ak sa trochu zorientujes, urcite pochopis poradacky system. je obdobny, ako na inych forach, kde mas tiez jednotlive otazky zaradene do jednotlivych chlievikov kvoli prehladnosti...
Vitaj na Porade :)
pepsikova
20.01.11,05:16
..jediná kategória, ktorá na porade chýba, je astronautika a astronomia...inak nájdeš všetko...a keby predsa len nie, sme prepojení s gúglom...a tam je naozaj ,ale fakt naozaj všetko...
erzet
20.01.11,05:37
taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...
Hlavne kľudne
buchač
20.01.11,18:33
taký chaos ako na tejto stránke som ešte nevidel..nech sa snažím ako chcem a hľadám aj tak nemám šajnu ako pridávať príspevky,,práve som sa registroval, chcel som sa na niečo spýtať ale ked dám pridať otázku vybehne na mna milion kategorii z ktorych som po desiatich minutach hladania aj tak nenasiel kategoriu ktora by sa tykala mojej otazky,--tak pisem sem aj ked neviem či najdem potom ako to odoslem tuto temu medzi ostatnymi vobec neviem kam sa to strci...

...hm....a otázka ???

...aj na to druhé zvýraznené by si dostal odpoveď ......či......??? ;)
Citroon22
24.01.11,10:28
Neviem asi som blbý ale fakt je toto jedine fórum zatiaľ v ktorom sa neviem orientovat..Chcel som len vediet co na faktúre od Orangu znamená položka "mimo režim DPH zaokrúhlene", táto položka je na faktúre vždy najvyššia a priráta sa k ostatnému a nemám šajnu za čo to platím...Ale v tej hrbe kategorii nie je žiadna do ktorej by som takuto otazku mohol pridat resp netuším do ktorej by sa to hodilo aby mi to nevymazali
Citroon22
24.01.11,10:32
jasne hned som sa odhlasil lebo netušim kolko trvá kym niekto pridá prispevok
kikoza
24.01.11,10:56
Neviem asi som blbý ale fakt je toto jedine fórum zatiaľ v ktorom sa neviem orientovat..Chcel som len vediet co na faktúre od Orangu znamená položka "mimo režim DPH zaokrúhlene", táto položka je na faktúre vždy najvyššia a priráta sa k ostatnému a nemám šajnu za čo to platím...Ale v tej hrbe kategorii nie je žiadna do ktorej by som takuto otazku mohol pridat resp netuším do ktorej by sa to hodilo aby mi to nevymazali
vo faktúrach "mimo réžim DPH" Orange uvádza sumy, ktoré nie sú zdanené daňou z prid. hodnoty. Môžeš tam mať aj napr. sms na charitatívne linky a pod.
kikoza
24.01.11,11:02
jasne hned som sa odhlasil lebo netušim kolko trvá kym niekto pridá prispevok
niekedy to netrvá ani minútu, inokedy dlhšie, ináč na vrchu stránky Porady máš vyhľadávač a tam keď si dáš napr. aj "mimo réžim DPH" tak určite niečo nájdeš, čo potrebuješ:)
NONAME
24.01.11,11:02
marjankaj
24.01.11,11:22
Neviem asi som blbý ale fakt je toto jedine fórum zatiaľ v ktorom sa neviem orientovat..Chcel som len vediet co na faktúre od Orangu znamená položka "mimo režim DPH zaokrúhlene", táto položka je na faktúre vždy najvyššia a priráta sa k ostatnému a nemám šajnu za čo to platím...Ale v tej hrbe kategorii nie je žiadna do ktorej by som takuto otazku mohol pridat resp netuším do ktorej by sa to hodilo aby mi to nevymazali

A čo tak zavolať priamo do Orange?:eek:
oriesok
26.01.11,09:56
Mimo režim DPH účtujú orinžáci aj napr. poslanie sms- do súťaže