maurer2
19.01.11,17:46
http://www.maxthon.com/ odporucam aspon vyskusat na prvy pohlad nic moc ale po prezreti video- navodu som ho vymenil za svoj dlho pouzivany fox.. navod http://www.youtube.com/watch?v=AngsPu9GKUI
je zadarmo a aj v slovencine :)
KoxXxo
19.01.11,22:27
No to je novinka.
jojom
20.01.11,06:24
Hm, neviem pčo ale mne pripomína Operu.
Ak chce niekto malý a rýchly prehliadač tak potom K-Meleon.
adamfabry
20.01.11,10:57
Nie je nič lepšie ako FireFox. Kto má záujem, jednoducho si upraví prostredie presne pre svoje potreby. Nevidím žiadne výhody v tomto prehliadači, ktoré FireFox nemá. A ten chlapík čo nahovoril návod to robil ráno o štvrtej po žúrke? To už čo je :D
TomasHC
20.01.11,11:05
Tvrdenie "Nie je nič lepšie ako XXX" je blbost, lebo kazdy ma ine poziadavky...
maurer2
20.01.11,12:10
kto tvrdil ze je najlepsi ????? je lepsi ako fox a hotovo !!! ale suhlasim ze kazdy ma ine naroky a slovac pozna 2- max 3 prehliadace to je vse
Agostino
20.01.11,13:32
Ja osobne už dlhé roky požívam internetový prehliadač MOZILLU FIREFOX, s ktorým som veľmi spokojný a nedám na neho dopustiť. V minulosti som na svojom PC odskúšal mnoho iných intern.prehliadačov, ako napr. INTERNET EXPLORER, ktorý pôsobí dosť ťažkopadným dojmom a navyše je aj malo bezpečný, OPERA a GOOGLE CHROME nenaplnili moje predpoklady ktoré som od nich očakával a o tie ostatné sa vôbec nezaujímam. Určite že je ich mnoho. Ale toto všetko je len môj osobný názor. MOZILLA FIREFOX má navyše spusta doplnkov, ktoré sa môžu nainštalovať.
misoft
20.01.11,16:21
kto tvrdil ze je najlepsi ????? je lepsi ako fox a hotovo !!!
Trochu tvrdé!
Hádate sa tu o prkotiny! Koľko ľudí, toľko názorov. Jedno je isté - každému vyhovuje iný prehliadač - buď je zvyknutý na rozhranie, na doplnky, na rýchlosť.
Tu by sa malo diskutovať o výhodách i nevýhodách toho, alebo onoho prehliadača, poradiť s problémami, upozorniť na novinky a pod. Ale dupnúť si nohou ( a hotovo!!!) - to mi pripomína malého fagana.
2 maurer2: je záslužné, že si nás upozornil na novú alternatívu v oblasti prehliadačov - mnohí možno si ho stiahnu a vyskúšajú, zistia jeho nedostatky a prednosti, ale Tvoje "je lepsi ako fox a hotovo!!!" navodzuje dojem nátlaku a presadzovania svojho.
Ako naznačil Agostino
V minulosti som na svojom PC odskúšal mnoho iných intern.prehliadačov, ako napr. INTERNET EXPLORER, ktorý pôsobí dosť ťažkopadným dojmom a navyše je aj malo bezpečný, OPERA a GOOGLE CHROME nenaplnili moje predpoklady ktoré som od nich očakával a o tie ostatné sa vôbec nezaujímam. Určite že je ich mnoho. Ale toto všetko je len môj osobný názor. - vyskúšať, porovnať, vyhodnotiť a používať pre SEBA tú najlepšiu alternatívu.
A pokiaľ niečo nejakému prehliadaču vyčítaš - je to osobný názor (nezáväzný pre ostatných, ale umožňujúci usmerniť), za ktorým si môžeš stáť a argumentovať, ale nie presadzovať.
KoxXxo
22.01.11,17:09
kto tvrdil ze je najlepsi ????? je lepsi ako fox a hotovo !!! ale suhlasim ze kazdy ma ine naroky a slovac pozna 2- max 3 prehliadace to je vse

Máš aj nejaké porovnanie s inými národmi?
220870
22.01.11,17:15
Je jedno čo používam.Pivo lacnejšie nebude.
misoft
22.01.11,18:27
220870 Trafil si hlavičku po klinci :D:D
maurer2
23.01.11,05:11
ozvali sa SLOTOVCI :) neberiem vam to chlapci ked sa neviete inak zviditelnovat je to smutne
Tema mozno niekoho zaujala mozno nie nikomu som ho nevnucoval to si uvedomte kazdy tu pise svoj nazor preto je to forum ale tomu nemozete rozumet zial