helaba
19.01.11,18:59
Mám x rokov TPSoft, ale v poslednom období sa mi zdá, ako keby zamrzli v rozvoji. Alfu som si stiahla a páči sa mi, že je v tom skoro všetko. Ale potrebovala by som vedieť ešte nejaký iný názor. Ďakujem.
pavla.p
19.01.11,18:05
Prečo myslíš že zamrzli? Ja mám PU aj JU a som spokojná.
helaba
19.01.11,18:10
No napr. sklad, majetok musím viesť osobitne, program sklad má stále nejaký problém. JÚ mám multiverziu, ale len pri prvej sa všetko dá vytlačiť v €, ostatné niečo v € a pokladne v SK a nejde to nikde zmeniť, keďže účtovná mena je €. Sú to síce len drobnosti, ale vadia.
pavla.p
19.01.11,18:33
Používame aj sklad - kolegyňa nespomína problémy, ale viem, že keď niečo potrebuje volá do BB. JÚ mám pre 1 firmu, voči PU nemám výhrady, hoci je fakt, že sa mi lepšie páčil DOS.
Alebo je možné že za tak dlhú dobu som si zvykla. Ale ja ich dosť otravujem, a musím povedať že mi vždy vyšli v ústrety.
Skús ich aj Ty otravovať. Určite lepšie sa s nimi komunikuje ako MRP, od ktorých mám mzdy. Keby bolo jednodchšie prejsť v mzdách na iný program určite vymením za TP Soft.
helaba
19.01.11,21:44
ale to ja robím,nemôžem povedať, že nie sú ochotní, ale už ma to nebaví. Skúšala som Alfu od Krosu, je to všetko zdá sa precíznejšie, nuž uvidím. Čo sa týka miezd, asi by bol naj. Olymp od Krosu, aspoň podľa mňa. MRP mám len na CD demo, skúsila som ho nainštalovať, ale nejako ma to neoslovilo. ďakujem
pavla.p
20.01.11,14:41
Nie je za čo. Myslím ale, že ideálny program nenájdeš. Každému sa dá niečo vytknúť /aspoň podľa mňa/.
MarcelkaT
20.01.11,15:10
Mzdy od Krosu sú na nezaplatenie. Rýchlo reagujú na zmeny, ja som s nimi spokojná. To je môj názor.