Xantypa
20.01.11,07:53
Prosím vie mi niekto poradiť, kde dať zamestnancom podpísať vyhlásenie, že v skutočnostiach uvedených vo vyhlásení nedošlo k zmenám, keď majú vypísané všetky štyri kolonky? Dať im nové vyhlásenie? Prefotiť 3 a 4 stranu? Ako to prosím riešite? Ďakujem
Zoltán Kovács
20.01.11,06:53
Nové vyhlásenie.
Xantypa
20.01.11,06:59
Vypísať celé? A aký dátum na str.2 kde sa uvádza dátum nástupu do zamestnania? Či nevypisovať?
Tweety
20.01.11,07:01
Vypísať celé? A aký dátum na str.2 kde sa uvádza dátum nástupu do zamestnania? Či nevypisovať?
Nie, toto nevypisuješ, veď ho predsa už máš, toto nové je len pokračovaním predošlého.
Zoltán Kovács
20.01.11,07:01
Na strane 2 sa neuvádza dátum nástupu, ale dátum podpisu.
Tweety
20.01.11,07:02
Napíšeš za ktorý rok, a dátum podpisov, aj zamestnanca aj mzdárky.
L-M
04.02.11,09:38
Prosím Vás netrebbalo dať podpísať na rok 2011 už nové tlačivo, ktoré je uverejnené na stránke drsr? Pozerala som ho a je tam zmena v tom poučení ohľadne nezdaniteľných častí.
Alebo je platné ešte to staré?
A ešte nestačí podpis zamestnanca ?- dakedy tam bola kolonka aj pre mzdárku ale už dávnejšie nie je.

Ďakujem veľmi pekne
Tweety
04.02.11,09:43
Prosím Vás netrebbalo dať podpísať na rok 2011 už nové tlačivo, ktoré je uverejnené na stránke drsr? Pozerala som ho a je tam zmena v tom poučení ohľadne nezdaniteľných častí.
Alebo je platné ešte to staré?
A ešte nestačí podpis zamestnanca ?- dakedy tam bola kolonka aj pre mzdárku ale už dávnejšie nie je.

Ďakujem veľmi pekne
NIe, netrebalo.:--- Ak na starom je dosť miesta, žiadne nové nie je potrebné.
L-M
04.02.11,10:33
NIe, netrebalo.:--- Ak na starom je dosť miesta, žiadne nové nie je potrebné.
Ďakujem veľmi pekne, staré mám podpísané, len ma zmiatlo to nové na stránke drsr.:D
Tweety
04.02.11,10:40
Ďakujem veľmi pekne, staré mám podpísané, len ma zmiatlo to nové na stránke drsr.:D
To ťa nemá čo zmiasť, to je pre tých, ktorým staré došlo, alebo došli noví zamestnanci.:---