fcelicka
20.01.11,08:35
Pouziva tu niekto uctovny program URBIS?
sanya
20.01.11,08:35
áno
fcelicka
20.01.11,08:41
Chcela som sa opytat ci aj Vam pri uctovnej uzavierke - pri SUvahe vypisuje chybu , ze Ucet nebol zaradeny do vykazu
blasterik
20.01.11,10:48
Chcela som sa opytat ci aj Vam pri uctovnej uzavierke - pri SUvahe vypisuje chybu , ze Ucet nebol zaradeny do vykazu

Myslíš účty 354 a 431? To je v pohode, lebo tieto účty sa v súvahe nenachádzajú. Tieto účty musia mať k 31.12. nulu.
Kama50
22.01.11,11:46
tiež ho používame, som s ním spokojná, len v prípade uzávierok je problém sa k nim dovolať a oznam v súvahe je len informatívny
blasterik
23.01.11,11:03
tiež ho používame, som s ním spokojná, len v prípade uzávierok je problém sa k nim dovolať a oznam v súvahe je len informatívny

Tak vtedy majú tých telefonátov asi viac ako dosť, ale ja som sa k nim dovolal bez problému.
bef
23.01.11,18:08
Urbis tiež používam niekoľko rokov a som spokojná. Niekedy stačí nazrieť aj do príručky, ale inak s dovolaním do firmy nemám problém.

Pekný deň :)
alexandra08
02.02.11,06:31
áno, my používame URBIS, čo potrebuješ?
jerry1988
26.02.11,12:29
Urbis tiež používam niekoľko rokov a som spokojná. Niekedy stačí nazrieť aj do príručky, ale inak s dovolaním do firmy nemám problém.

Pekný deň :)

tiež mám začať účtovať v programe Urbis a tak som sa chcel spýtať, či by ste mi mohli poslať tú spomínanú príručku, resp. napísať odkiaľ by sa dala stiahnuť, na stránke firmy som nič také nenašiel

ďakujem
bef
01.03.11,13:05
tiež mám začať účtovať v programe Urbis a tak som sa chcel spýtať, či by ste mi mohli poslať tú spomínanú príručku, resp. napísať odkiaľ by sa dala stiahnuť, na stránke firmy som nič také nenašiel

ďakujem

Mala som problémy s PC tak preto odpoveď až teraz. Príručka je súčasťou programu Urbis v Podvojnom účtovníctve v menu Pomoc. Je to vo Worde ale má 114 strán. Myslím si však, že čítať príručku bez možnosti hneď si všetko vyskúšať asi moc nepomôže. Inak pracovníčky firma Made sú ochotné pomôcť robia aj školenia. Mohla by som Ti ju poslať, ale nie som si istá či neporuším pravidlá firmy.

Pekný deň :)