Lucia7777
20.01.11,09:21
Som rozvedená tri roky . Výživné od manžela si non-stop musím vymáhať ....
Ale už som si zvykla , lebo mi robí napriek ...ale posledná scéna bola , že mi vykrikoval ako chodím na dovolenky s deťmi ....chcela by som sa dozvedieť , ako by sa dalo - a či sa dá ? vymôcť od neho polovicu nákladov na dovolenku za dieťa ??
ivka70
20.01.11,08:37
Manzel plati vyzivne na dieta?
Vo vyzivnom su zapocitane aj taketo naklady.
Na tom, aby uhradil polovicu nakladov na dieta na dovolenku nad ramec vyzivneho, sa s nim mozes jedine dohodnut.
ak to nebude chciet urobit dobrovolne, tak ho nemas ako dotlacit k niecomu takemu.
Nanajvys si poziadat o zvysenie vyzivneho ,ale argument dovolenka dietata urcite na to postacovat nebude.
Lucia7777
20.01.11,09:11
ok , ďakujem ...ale potom nechápem ako sa to mohlo podariť jednej pani , ktorá síce vyplatila celú dovolenku a potom s tým šla na súd ...nakoľko jej mimo výživného nič neprispieva a súd jej rozhodol , aby jej dal 30 % ....a preto som sa pýtala , je to neuveriteľné
ivka70
20.01.11,09:20
ok , ďakujem ...ale potom nechápem ako sa to mohlo podariť jednej pani , ktorá síce vyplatila celú dovolenku a potom s tým šla na súd ...nakoľko jej mimo výživného nič neprispieva a súd jej rozhodol , aby jej dal 30 % ....a preto som sa pýtala , je to neuveriteľné

Asi poziadala o zvysenie vyzivneho ... a podlozila dost argumentov ....