jozko1975
20.01.11,16:08
Skusal som vyplnit danove priznanie z mot. vozidiel na internete online (drsr.sk) ale nefunguje mi to.
Ked to vyplnim a dam ulozit do tlacoveho suboru FDF , vygeneruje zip, v nom 4 subory ale tie PDF su prazdne, proste su tam prazdne formulare. Skusal som to aj rovno vytlacit ale nefunguje mi ani to.
Skusal to niekto ?
babi2
20.01.11,15:12
Ja som včera vypĺňala a bez problémov, neukladala som, rovno som dala vytlačiť, robila som to cez INTERNET EXPLORER
Melnick
20.01.11,15:14
Skusal som vyplnit danove priznanie z mot. vozidiel na internete online (drsr.sk) ale nefunguje mi to.
Ked to vyplnim a dam ulozit do tlacoveho suboru FDF , vygeneruje zip, v nom 4 subory ale tie PDF su prazdne, proste su tam prazdne formulare. Skusal som to aj rovno vytlacit ale nefunguje mi ani to.
Skusal to niekto ?


Funguje, ale nesmieš uložiť do tlačového súboru FDF, ale sa posuň po lište viac doprava, tam máš možnosť "uložiť do súboru" a môžeš sa potom k uloženému DP kedykoľvek vrátiť.:)
jozko1975
20.01.11,15:22
To funguje aj mne, ulozenie do XML suboru aj nasledne nacitanie z neho, co mi nejde je priame tlacenie a ulozenie do tlacoveho suboru. Proste som to z XML znova nacital, dal som to tlacit cez to tlacitko "Tlac strany 1,2 a 4 strany dokumentu". Presmeruje ma to na https://www.drsr.sk//priznania/dmv2008.pdf ale formular je prazdny.
Schvalne to skuste niekto prosim.
babi2
20.01.11,16:23
Schvalne to skuste niekto prosim.
skúsila som a podarilo sa aj cez Mozillu:)