AndyAjla
21.01.11,09:02
Dobrý deň, mám problém s mojím malým miláčikom. Je to yorkshiresky terrier, fenka a posledný týždeň sa jej správanie strašne zmenilo, a neviem z akého dôvodu. Strašne, ale fakt strašne je na mňa naviazaná...proste hocikam idem, je tesne za mnou, akonáhle si sadnem už chce isť ku mne, keď stojím chce aby som si ju zobrala na ruky, vôbec nevie pobudnuť na jednom mieste, iba u mňa. A ešte k tomu všetkemu sa zvykne tak mierne triasť. Uplne mám z nej pocit ako keby mala depku. Lenže sa jej nestalo nič, z čoho by to mohla mať. Začínam sa o ňu báť Tak ak by ste mi vedeli nejako poradiť bola by som veľmi vďačná :)
Vopred Vám ďakujem.
skatarinas
21.01.11,10:12
tá naša 8 mesačná je takáistá, je ako cukrík na mne nalepená, má to v povahe, buď rada, niektorí jorkovia majú práve opačnú povahu. Tá naša dokonca už s nami aj spáva, čo som pred tým rezolútne odmietala, nedokážeme odmietnuť, hodí na nás taký pohľad, že sme na mäkko a už nás má tam kde chce :)
patrika
21.01.11,19:00
takto isto sa spravala aj fenka mojej kamaratky ale ta okrem toho aj velmi malo žrala, tak s nou bola u veterinara a našli jej nejaky zapal, uživala antibiotika a už je v poriadku
alaya1
21.01.11,19:28
Netrebalo zakladaz novu temu, je tu tema
http://www.porada.sk/t98890-p131-starostlivost-o-psa.html

Inak, moze to byt aj neurologickeho charakteru, dedicneho ochorenia, no a ked je bPP tak hocicoho ineho-ta triaska, no najlepsie odpovie veterninarny lekar.
Mozes navstiviot aj stranku Dog forum- tak je tomuto plemenu venovanych pomaly 600stran..
verkaz
28.01.11,10:16
Ešte je tu aj téma Domáci miláčikovia, kde sa toho dozvieš veľa.
Zoltan Miklos
28.01.11,10:21
ked sa takto predtym nechovala chovala, tak bude je jej zima, alebo sa niecoho zlakla, alebo sa boji niekoho tiez pritomneho, alebo ju nieco boli. zerie tak ako predtym? ma chut do jedla? ja by som ju bral k veterinarovi. nehaara ssa nahodou?
JaDo
30.01.11,19:12
Ja by som išla k veterinárovi a nechala mu urobiť základné vyšetrenie krvi.
Náš pes ná asi 11-12 rokov (našli sme ho) a dostal cukrovku. Denne mu picháme inzulín.
verkaz
31.01.11,09:57
máš môj veľký obdiv
Lubaba
03.02.11,19:47
Zaujímalo by ma, či prišlo k nejakej zmene v správaní tvojho psíka.