21 maja
21.01.11,09:45
Chcela by som pradiť.Chcem si otvoriť bistro,alebo bagetariu,kde by som chcela pripravovať hamburgery,hot-dogy,hranolky,pripadne aj grilovať kurčata.Čo všetko musí mať takato prevadzka aby som prešla hygienou.Ešte len pracujem na zriadovaní interieru,takže by som mohla spraviť upravy,napr.potiahnut vodu a tak.Nemam žiadnu kuchyňu,všetko by sa to pripravovalo priamo,akurat skladik,ktory by som tiež nejako mohla prispôsobiť na nejake pripravy.Ďakujem za každu radu.
Danielle369
21.01.11,12:23
adam
21.01.11,17:21
Chcela by som pradiť.Chcem si otvoriť bistro,alebo bagetariu,kde by som chcela pripravovať hamburgery,hot-dogy,hranolky,pripadne aj grilovať kurčata.Čo všetko musí mať takato prevadzka aby som prešla hygienou.Ešte len pracujem na zriadovaní interieru,takže by som mohla spraviť upravy,napr.potiahnut vodu a tak.Nemam žiadnu kuchyňu,všetko by sa to pripravovalo priamo,akurat skladik,ktory by som tiež nejako mohla prispôsobiť na nejake pripravy.Ďakujem za každu radu.
Z príslušného úradu verejného zdravotníctva (z hygieny) si vyžiadaj pracovníka na obhliadku priestorov pred otvorením. Ten príde a povie Ti všetko, čo bude hygiena na schválenie prevádzky vyžadovať. Ale upozorňujem Ťa, je toho véééľká kopa...:)
21 maja
24.01.11,14:55
Ďakujem pekne za radu.
blackk
25.01.11,20:10
skus vyhladat temu.. otvarame bufet, restavraciu .. urcite tam najdes viac info... alebo aj v teme. HACCP... tam je toho dost rozpisane ohladom toho cco potrebujes mat v prevadzke aby si presla hygienou...