Zufalostsama
21.01.11,11:08
Takže vážení,

dokončenie k téme Anjela z Rače (http://www.porada.sk/t155660-vestec-anjel-z-race.html), podarilo sa mi ho dopátrať, za čo nesmierne ďakujem poraďákom. Tento podvodník mi všetko potvrdil sám hneď na začiatku rozhovoru. Po tom, ako som mu vysvetlil o čo ide a že si neprajem aby si bral moje meno do úst ani mená mojich známych a prestal s touto otrasnou činnosťou, pri ktorej zdiera vlastne poľutovaniahodných ľudí, ktorí hľadajú pomoc, nakoniec všetko poprel a vraj ide o omyl. Potom zase povedal, že on nerobí nič nelegálne a pýtal sa ma kto som, tak som mu vysvetlil, že keď vie o mne všetko, tak nech si svojím veštením zistí s kým hovorí. Škoda len, že nemám viac času, to by som sa s ním bol stretol, ale zrejme je to pre neho jediné šťastie. Aj naďalej však zvažujem podanie trestného oznámenia za poškodzovanie dobrého mena a trestný čin ohovárania.

Ešte raz vďaka všetkým poraďákom a prosím Vás, aby ste nenaleteli týmto podvodníkom, ako to urobili moji bývalí známi a zničili si tým v podstate život a okruh priateľov. Varujte pred tým aj svojich blízkych. ;)

Moja úcta :cool: